VW ID.3 przejeżdża przez tunel z włączonymi reflektorami

Szyby, światła i widoczność

Dobra widoczność dla Twojego bezpieczeństwa: poznaj nasze usługi i części związane z szybami i oświetleniem.

Usługa naprawy szyby

Usługa naprawy szyby

Pracownik serwisu VW w serwisie wykonującym naprawy szyb

Przednia szyba znacznie zwiększa stabilność Twojego samochodu. Nawet najmniejsze uszkodzenia mogą zagrozić bezpieczeństwu Twojemu i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też niezwykle ważne jest, by jak najszybciej naprawiać uszkodzenia szyby. Odkryj naszą Usługę naprawy szyb (warstwa Usługa naprawy szyb) i skorzystaj z profesjonalnej naprawy o sprawdzonej jakości Volkswagen.

 • Pracownik serwisu rozmawia z dwoma klientami obok niebieskiego samochodu VW Polo 6 – usługa naprawy szyby

  Przednia szyba

  Przednia szyba to Twoje okno na świat i ochrona przed wiatrem i pogodą – dlatego też bardzo ważne jest, by zawsze była czysta i nieuszkodzona. Odkryj, co potrafi nasza Oryginalna przednia szyba Volkswagen.

  Korzyści dla Ciebie

  • Trwała ochrona:
   Szkło bezpieczne stanowi wsparcie dla poduszek bezpieczeństwa podczas ich otwierania i nie rozpryskuje się. Chroni również przed promieniowaniem ultrafioletowym i hałasem.
  • Większa wygoda:
   Chroni przed słońcem, a latem pozwala na utrzymanie niższej temperatury we wnętrzu samochodu.
  • Stworzona dla Twojego Volkswagena:
   Idealna współpraca z systemami wspomagającymi kierowcę, np. czujnikiem deszczu czy systemem Lane Assist.
 • Pracownik serwisu VW sprawdza wycieraczki przedniej szyby w niebieskim VW – wycieraczki aerodynamiczne

  Oryginalne wycieraczki aerodynamiczne Volkswagen

  Dobra widoczność dosłownie w każdych warunkach atmosferycznych: Dzięki opływowym kształtom naszych wycieraczek aerodynamicznych zawsze będziesz wyraźnie widział drogę, nawet przy wysokich prędkościach.

  Korzyści dla Ciebie

  • Wygoda i perfekcyjne dopasowanie:
   Żadnych smug ani hałasów podczas pracy dzięki temu, że pióra wycieraczek są idealnie dopasowane do Twojego samochodu i przedniej szyby.
  • Widoczność i bezpieczeństwo:
   Niezwykła czystość w połączeniu z idealną siłą docisku do przedniej szyby to gwarancja Twojego bezpieczeństwa i widoczności w prawie każdych warunkach.
  • Dłuższa żywotność:
   Minimalne zużycie dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz specjalnej powłoki poślizgowej jak również dzięki nieustannym modyfikacjom z wykorzystaniem najnowszych technologii.
 • Samochód marki VW z boksem dachowym jadący malowniczą drogą – w tle górski plener

  Oryginalny płyn do mycia szyb Volkswagen

  Nasz koncentrat do mycia szyb zawsze zapewni ci nieskazitelny widok. Chroni on przednią szybę i układ mycia przedniej szyby przed zamarznięciem i kamieniem. Używaj go w stężeniu 1:10, a wówczas nie pozostawi żadnych plam na lakierze. Zimą używaj w samochodzie koncentratu zabezpieczającego przed zamarzaniem

  Korzyści dla Ciebie

  • Na lato i zimę:
   Latem usuwa między innymi owady i tłuszcz, jednocześnie chroniąc przednią szybę i układ jej mycia przed kamieniem. Zimą chroni przed mrozem i pomaga pozbyć się soli drogowej.
  • Przyjazny dla środowiska:
   Nie zawiera nierozpuszczalnych w wodzie środków myjących.
  • Delikatny dla powierzchni:
   Można go stosować do wszystkich materiałów Volkswagen: Nie powoduje pękania elementów z tworzywa sztucznego ani plam na lakierze.