Safe +

Volkswagen Safe+

Wszystko, co daje gwarancja. Do 5 lat.

Wszystko, co daje gwarancja. Do 5 lat.

Przedłużenie ochrony samochodu po upływie dwuletniej gwarancji Volkswagena, to 100% ochrony przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy nawet do 3 lat po upływie dwuletniej gwarancji podstawowej.

Przedłużona ochrona serwisowa.
Twoje korzyści:

Gwarantowane przez producenta przedłużenie ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena w dobrej cenie.

Pakiety przeglądów teraz razem z Volkswagen Safe+

Połączenie Pakietu przeglądów i Volkswagen Safe+ to pełne bezpieczeństwo i pewność stałych opłat. Ty zyskujesz spokój eksploatowania swojego Volkswagena bez dodatkowych kosztów, a my zapewniamy Ci najwyżsżą jakość usług. Teraz Pakiety przeglądów są dostępne wyłącznie z Volkswagen Safe+. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie i swojego samochodu!

Wystarczy zamówić Volkswagen Safe+ przy zakupie nowego samochodu jako element wyposażenia, aby zapewnić sobie ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy nawet przez 5 lat. Aktualne ceny Volkswagen Safe+ dostępne są w konfiguratorze samochodów lub w cennikach, a także w tabeli poniżej.

Potrzebujesz informacji na temat Volkswagen Safe+? Udzieli Ci ich Twój Autoryzowany Dealer Volkswagena.

 Cennik Safe+

<b>&nbsp;Cennik Safe+</b>

Lata*

2 + 1

2 + 2

2 + 3

Przebieg maksymalny (km)1

UX01
30 000 km

UX02
60 000 km

UX03**
120 000 km

UX04
80 000 km

UX05
120 000 km

UX06
100 000 km

UX07
150 000 km

up!

390 zł

640 zł

790 zł

990 zł

1 590 zł

1 890 zł

2 790 zł

Polo, T-Cross, Taigo

290 zł

640 zł

790 zł

990 zł

1 590 zł

1 890 zł

2 790 zł

Golf, Golf Variant, Golf GTE, T-Roc

450 zł

810 zł

980 zł

1 390 zł

1 990 zł

2 390 zł

3 490 zł

ID.3

dostępny
w ramach
Pakietów ID.

dostępny
w ramach
Pakietów ID.

ID.4, ID.5

Passat Lim., Passat Var. Passat Alltrack, Passat Lim. GTE, Passat Var. GTE, Arteon, Arteon SB, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran

830 zł

1 070 zł

1 940 zł*

1 990 zł

2 690 zł

3 420 zł

4 620 zł

Sharan

1 040 zł

1 440 zł

2 420 zł

2 520 zł

3 340 zł

4 240 zł

5 890 zł

Touareg

2 370 zł

2 820 zł

4 680 zł

4 980 zł

6 210 zł

10 090 zł

10 160 zł

* Nie dotyczy modelu Tiguan Allspace, dla którego kod UX03 jest niedostępny.
** Wariant dostępny dla kierowców flotowych. Szczegóły u Sprzedawcy.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Jak skorzystać z Volkswagen Safe+?

W przypadku konieczności skorzystania z Volkswagen Safe+, wystarczy przyprowadzić samochód do Autoryzowanego Serwisu Volkswagena. Zadbamy o naprawę Państwa samochodu bez żadnych dodatkowych kosztów z Państwa strony.

 • Krok 1.

  Potrzebujesz naprawy? Umów wizytę w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.
 • Krok 2.

  Przyjedź swoim samochodem w wyznaczonym terminie.

 • Krok 3.

  Ciesz się naprawą swojego Volkswagena bez żadnych dodatkowych kosztów

Może Cię zainteresować

Pakiety przeglądów Volkswagen Samochody Osobowe

Gwarancja na samochody nowe

Może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.