Tiguan Hybrid

Przyszłość już tu jest,
wystarczy do niej wsiąść

Przyszłość już tu jest,
wystarczy do niej wsiąść

Poznaj nasze modele elektryczne i hybrydowe

od 1 590 zł/mies. netto1

Mocny SUV dbający o środowisko. Zdobywca nagrody ”.

 • Nie obawiaj się o zasięg2. Maksymalnie wynosi on 519 km, a dzięki możliwości szybkiego ładowania w 10 min naładujesz samochód na przejazd około 100 km.
 • Wnętrze ID.4 jest tak inteligentne i przestronne, że poczujesz się w nim naprawdę wspaniale. Oświetlenie Ambiente w wybranych przez Ciebie kolorach i opcjonalny dach panoramiczny podkreślają atrakcyjność wnętrza.
 • Wyświetlacz Head-up Display z poszerzoną rzeczywistością, reflektory LED Matrix z automatyczną regulacją zasięgu, tylne światła w technologii LED, system Easy Open, innowacyjne klamki schowane w płaszczyźnie drzwi dla lepszej aerodynamiki.
  Przetestuj wszystko podczas jazdy próbnej!
   


1
 Rata w leasingu dla przedsiębiorców Lease & Care dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km.
2 Zasięg określony zgodnie z procedurą WLTP dla ID.4 z akumulatorem o pojemności netto 77 kWh i napędem na tylną oś. W praktyce rzeczywisty zasięg może się różnić w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Zapraszamy na jazdę próbną

Oferujemy naszym Klientom dwa rozwiązania:

 • Samodzielne użyczenie z wirtualnym przewodnikiem w formie podcastu
 • Tradycyjną jazdę próbną ze Sprzedawcą

Zobacz jak wyglądają oba rodzaje jazdy próbnej - obejrzyj film.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o jeździe próbnej? 
Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.--:--

Pytania i odpowiedzi dotyczące jazdy próbnej

Volkswagen partnerem UEFA EURO 2020

Od 2018 roku Volkswagen pozostaje partnerem UEFA, kontynuując w ten sposób swoje wieloletnie zaangażowanie sponsoringowe w świecie futbolu.

Volkswagen, jako oficjalny partner rozgrywek reprezentacji narodowych, będzie obecny podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020, które z okazji 60-lecia istnienia zostaną rozegrane po raz pierwszy w 11 krajach.
Emocje podobne do Mistrzostw Europy możesz przeżyć także Ty w oficjalnych samochodach EURO z rodziny Volkswagen ID.

UEFA EURO 2020

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Volkswagena. Wybierz model, wersje wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html