Na brzegu jeziora stoi biały Tiguan Allspace R-Line z przyciemnionymi tylnymi szybami i włączonymi światłami. Obok samochodu stoi mężczyzna.

Nowy
Tiguan
Allspace

Już od 1 111 zł netto/mies

Już od 1 111 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 140 990
Rata netto
od 1 111zł/mc
Moc silnika
150-245KM
Zużycie paliwa
5,2-9,3l/100 km
Pojemność bagażnika
760 | 1920litrów
Liczba miejsc
do 7

Gotowy tak jak Ty

Długi rozstaw osi, wersja również 7-osobowa oraz wariant mogący holować przyczepę o masie do 2,5 tony - nowy Tiguan Allspace umożliwia życie w większym wymiarze. Dla wszystkich, którzy każdy dzień mają wypełniony wielkimi i mniejszymi planami.

Aktualne promocje

Pewność wynika z charakteru

Wszechstronny nowy Tiguan Allspace
już od 1 111 zł netto/mies

Pewność wynika z charakteru

Wszechstronny nowy Tiguan Allspace
już od 1 111 zł netto/mies

Tiguan Allspace

Zamów wymarzonego nowego Tiguana Allspace, dopasowanego do Twojego charakteru.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą
Promocyjny Leasing 101%

Wszystko o modelu nowy Tiguan Allspace

Wersje wyposażenia

Ciekawe informacje o nowym Tiguanie Allspace

Wszystkie kategorie

Design

Pewność siebie w każdym detalu stylistycznym

Nowy Tiguan Allspace jest stylowy z każdej strony – już przód nadwozia z wyrazistą osłoną chłodnicy i elegancką grafiką świateł zdradza, że mamy do czynienia ze stylistyką na poziomie premium. Każdy wariant obręczy ze stopu metali lekkich podkreśla jego sportowe zacięcie, a ciemnoczerwone diodowe światła tylne i pas świateł odblaskowych (od wersji Elegance) akcentują atletyczny tył. Całe nadwozie ma wybitny charakter SUVa, typowy dla samochodu, który na pokrywie bagażnika ma plakietki „Tiguan” i „Allspace”.

Komfort

Pojemny bagażnik

Jedziesz do miasta po zakupy, potem musisz jeszcze odebrać dzieci ze szkoły, a po południu chcesz pojechać ze znajomymi nad jezioro? To żaden problem, bo dzięki przestronności wnętrza zarówno pasażerowie na przednich, jak i na tylnych siedzeniach mają dużo miejsca na nogi oraz nad głową. W bagażniku zmieści się wszystko to co chciałbyś ze sobą zabrać (z uwzględnieniem pojemności bagażnika). Składane siedzenia i opcjonalny trzeci rząd siedzeń pozwalają dostosować tylną część wnętrza Tiguana Allspace do Twoich potrzeb: możesz podróżować w siedem osób, złożyć wszystkie siedzenia i wykorzystać pełną pojemność bagażową na transport bagażu, lub złożyć tylko część siedzeń, jeżeli chcesz zabrać kilka osób i duży bagaż. Wnętrze nowego Tiguana jest tak wszechstronne, jak Ty.

Doświadczenie z jazdy

Przygotowany do ciężkich zadań

Nowy Tiguan Allspace może pociągnąć nawet 2,5 tony1, na przykład przyczepę kampingową lub dla koni. Opcjonalny hak holowniczy jest schowany pod zderzakiem, a gdy jest potrzebny, wystarczy wcisnąć przycisk, by półautomatycznie wysunął się w dół. Manewrowanie z przyczepą nie jest łatwe, dlatego możesz skorzystać z pomocy opcjonalnego systemu Trailer Assist.

1 Element dostępny tylko w połączeniu z 4MOTION

Cennik i dane techniczne

Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.
 

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Poznaj modele Volkswagena