2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Passat Alltrack. Atrakcyjny pod każdym względem.

Z Passatem Alltrack możesz wybrać swoją własną drogę. Jeżeli chętnie opuszczasz autostradę i miasto, Passat Alltrack będzie dla Ciebie idealnym towarzyszem. Ze swoimi możliwościami terenowymi jest przygotowany na prawie wszystko, co sobie zaplanujesz.

Design.

Nowoczesna, zdradzająca pewność siebie stylistyka nowego Passata Alltrack emanuje elegancją i klasą. Z czystymi formami i dynamicznymi proporcjami Passata Alltrack zrobisz wrażenie nie tylko na utwardzonych drogach, gdyż dzięki osłonie podwozia jest on przygotowany także do pokonywania dróg nienajlepszej jakości.

 • Wygląd zewnętrzny

  Wygląda dobrze w każdych okolicznościach.

  Bije od niego pewność siebie – także poza utwardzonymi drogami: Passat Alltrack z zawieszeniem na złe drogi i osłoną podwozia w kolorze stali nierdzewnej jest przygotowany do sprostania wielu zadaniom.

  Więcej informacji
 • Obręcze kół

  Przyjemność kołem się toczy.

  Ty masz swój styl - a Passat obręcze kół ze stopu metali lekkich, które do niego pasują. Wybierz stylistykę, która Ci najbardziej odpowiada - od klasycznej i eleganckiej po dynamiczną i sportową.

  Więcej informacji
 • Wnętrze

  Wyposażenie robi wrażenie.

  Wnętrze Passata Alltrack również utrzymane jest w stylu świadczącym o solidności i sportowym charakterze. Wysokiej jakości elementy stylistyczne ze stali nierdzewnej, chromu i aluminium robią wrażenie od pierwszego spojrzenia.

  Więcej informacji

Przyjemne uczucie bezpieczeństwa i komfortu. Także na trudnych drogach.

Passat Alltrack doskonale sprawdza się na prawie wszystkich nawierzchniach – na drogach i bezdrożach. Dzięki jego inteligentnym rozwiązaniem technicznym poczujesz, co znaczy dynamiczna jazda i doskonała trakcja.

 • XDS

  Dynamika na zakrętach.

  Elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS umożliwia sportowe pokonywanie zakrętów i poprawia bezpieczeństwo jazdy.

  Więcej informacji
 • 4MOTION

  Trudno wyprowadzić go z równowagi.

  Seryjny napęd na wszystkie koła 4MOTION poprawia bezpieczeństwo na mokrej i śliskiej nawierzchni i sprawia, że Passat Alltrack doskonale sprawdza się także na trudnych podłożach.

  Więcej informacji
 • Wyświetlacz head-up

  Wszystko w zasięgu wzroku.

  Opcjonalny wyświetlacz head-up wyświetla ważne informacje przed przednią szybą, bezpośrednio w polu widzenia kierowcy.

  Więcej informacji
 • Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC

  Kwestia nastawienia.

  Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC z elektronicznie regulowanymi amortyzatorami w sposób ciągły dostosowuje sposób pracy do rodzaju nawierzchni i stylu jazdy. Funkcja wyboru profilu jazdy umożliwia kierowcy zmianę charakterystyki amortyzatorów.

IQ.Drive.

Volkswagen stosuje określenie IQ.DRIVE dla wszystkich inteligentnych systemów wspomagających - dla tych, które już oferujemy, które stworzymy jutro i które chcielibyśmy stworzyć w przyszłości. IQ.DRIVE oznacza jednocześnie także innowacyjne idee, skupiające się na jednym, wyraźnym punkcie: na Tobie. Dokładniej mówiąc, na Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

 • Travel Assist

  Komfort w zasięgu ręki.

  Wyobraź sobie, że część czynności związanych z prowadzeniem samochodu przejmują na siebie systemy wspomagające Twojego Passata Alltrack. Oznacza to, że z opcjonalnym asystentem Travel Assist już dziś możesz jeździć bardziej komfortowo i bezstresowo.

  Więcej informacji
 • Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania

  Krótsza droga hamowania.

  Z seryjnym elektromechanicznym wzmacniaczem siły hamowania i w połączeniu z systemem obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych droga hamowania Twojego Passata Alltrack może się znacznie skrócić*, co zmniejsza na przykład ryzyko wypadków z udziałem pieszych.

  * W granicach możliwości systemu.

  Więcej informacji
 • Proaktywny system ochrony pasażerów PreCrash

  Ochrona ze wszystkich stron.

  System PreCrash w granicach swoich możliwości poprawia ochronę pasażerów w krytycznych sytuacjach, na przykład w przypadku grożącej kolizji.

 • Area View

  System obserwacji otoczenia Area View

  System obserwacji otoczenia Area View z czterema kamerami oferuje widok z wielu perspektyw, znacznie ułatwiający manewrowanie. Na wyświetlaczu systemu radiowego może być wyświetlany na przykład widok całego otoczenia samochodu z perspektywy z lotu ptaka. Możliwe jest także „spojrzenie za róg” przy wyjazdach o ograniczonej widoczności, na przykład z bramy.* Umożliwiają to kamery zamontowane w najdalej wysuniętych do przodu i do tyłu punktach nadwozia.

  * W granicach możliwości systemu.

  Więcej informacji
 • Trailer Assist

  Asystent manewrowania z przyczepą Trailer Assist

  Każdy, kto kiedyś próbował manewrować z przyczepią wie, jakie to może być trudne zadanie. Asystent manewrowania z przyczepą Trailer Assist może pomóc wjechać tyłem w wybrane miejsce.* Kierowca musi tylko ustawić żądany kierunek jazdy, obsługiwać pedał przyspieszenia i hamulca oraz obserwować sytuację.

  * W granicach możliwości systemu.

  Więcej informacji

Formularz

Infotainment.

Nowy Passat Alltrack umożliwia pasażerom rozrywkę i dostęp do Internetu. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, intuicyjną nawigacją i wygodą, jaką oferuje asystent mowy, słuchający Twoich poleceń.

 • Apple Music

  Ciesz się bezpłatnym dostępem do Apple Music nawet przez 6 miesięcy.

  Mobilne usługi online oferują Ci teraz jeszcze więcej korzyści: z We Connect czeka na Ciebie nawet 6 miesięcy dostępu do Apple Music - zbioru ponad 50 milionów utworów bez reklam, których możesz słuchać w swoim Volkswagenie tak samo, jak na iPhone, smartfonie Android, laptopie i innych urządzeniach. Możesz słuchać znanych hitów muzycznych i audycji, na przykład wywiadów z artystami, a także najnowszych przebojów Beats 1 Radio. Brzmi nieźle, prawda? Więcej informacji na www.volkswagen.de/Apple-Music.

 • Streaming & Internet

  Łatwy dostęp do usług streamingowych.

  Podróżując Passatem Alltrack nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych usług: system Infotainment Passata Alltrack umożliwia dostęp do wybranych usług streamingowych, np. Apple Music.

  Więcej informacji
 • Funkcja obsługi głosowej

  Czeka na Twoje polecenia.

  Możesz wydawać polecenia nie odrywając wzroku od drogi, niezależnie, czy chcesz wybrać ulubioną muzykę czy zaplanować trasę. Funkcja obsługi głosowej, będąca seryjnym elementem wyposażenia Twojego systemu Infotainment, jest zawsze do Twoich usług.

  Więcej informacji
 • Instalacja telefoniczna Comfort

  Instalacja telefoniczna Comfort umożliwia wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. Wyjątkowo praktyczna jest wnęka na telefon z indukcyjnym połączeniem z anteną zewnętrzną i funkcją indukcyjnego ładowania. Zestaw głośnomówiący zapewnia pozbawiony zakłóceń odbiór i jest obsługiwany przyciskami na kierownicy wielofunkcyjnej lub przy użyciu ekranu dotykowego radia. Złącze posiada także dodatkowe gniazdo USB.

  Więcej informacji
 • Radio Composition

  Rozrywka, jaką lubisz.

  W Twoim Passacie Alltrack to Ty jesteś szefem programu: z seryjnym radiem Composition nie ma szans na nudę.

  Więcej informacji
 • System nawigacji Discover Pro

  Nawigacja może być komfortowa i wszechstronna.

  Dostępny na życzenie system nawigacji Discover Pro pomoże Ci bezbłędnie dojechać do celu. System oferuje także wiele funkcji Infotainment i poprawiających komfort, na przykład streaming i Internet lub przygotowanie do usług mobilnych online We Connect.

  Więcej informacji

Połącz się ze światem.

W Passat Alltrack jesteś online, i to tak, jak jesteś przyzwyczajony – zawsze i wszędzie, ze znajomymi, rodziną i partnerami biznesowymi. Wbudowana na stałe karta eSIM umożliwia bezpośredni dostęp do usług i serwisów mobilnych online, oferowanych przez We Connect. Passat jest seryjnie przygotowany do tej funkcji. Zatem także w podróży możesz zawsze otrzymywać aktualne informacje i cieszyć się rozrywką, jaką lubisz.

 • We Connect

  We Connect: pełne połączenie z Twoim Passatem Alltrack.

  Pakiet We Connect* umożliwia dostęp do cyfrowych usług i serwisów Volkswagena oraz bezpośrednie połączenie z Twoim samochodem. Po jednorazowej aktywacji będziesz mógł bezpłatnie korzystać z licznych praktycznych i innowacyjnych usług i serwisów online.

  * Dostępny w późniejszym terminie

 • We Connect Plus

  We Connect Plus: rozbudowana komunikacja.

  Cyfrowe usługi i serwisy Volkswagena przenoszą komunikację na zupełnie nowy poziom: We Connect Plus* oferuje dodatkowe praktyczne funkcje, od inteligentnej nawigacji z informacjami w przekazywanymi w czasie rzeczywistym, przez media streaming i radio internetowe, po możliwość wykorzystania smartfona jako pilota dla wybranych funkcji samochodu.

  * Dostępny w późniejszym terminie

 • App-Connect

  Korzystaj ze swoich aplikacje także w Twoim Passacie.

  Chciałbyś korzystać bezpiecznie i wygodnie korzystać ze swoich aplikacji na smartfona także w samochodzie? Dzięki App-Connect jest to teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  Learn more

Na skróty

Korzystaj ze swoich aplikacje także w Twoim Passacie.

image

App-Connect umożliwi Ci wygodną obsługę wybranych aplikacji i treści przy użyciu ekranu systemu Infotainment, umieszczonego Twoim zasięgu wzroku. Uzyskasz dzięki temu łatwy dostęp na przykład do muzyki, wiadomości, map czy audiobooków. Volkswagen oferuje trzy interfejsy do smartfonów: Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Korzystanie z Apple CarPlay™ jest niezwykle wygodne dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia z systemami nawigacyjnymi Discover Media i Discover Pro. Ze względów bezpieczeństwa podczas jazdy możliwe jest uruchomienie tylko wybranych i zatwierdzonych aplikacji. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie aplikacje są kompatybilne z tymi technologiami oraz że dostępność tych technologii może się różnić w poszczególnych krajach. 

Wyposażenie robi wrażenie.

image

Otoczony chromowaną ramką wyświetlacz wielofunkcyjny Passata Alltrack powita cię atrakcyjną animacją. Komfortowe fotele zapewniają, że nawet podczas długich podróży pasażerowie nie będą uskarżać się na ból pleców. Siedzenia obszyte są Alcantarą i tkaniną 7 Summits, a przednie fotele zdobi napis „Alltrack”.

Przy wsiadaniu i wysiadaniu uwagę zwracają masywne listwy ze stali nierdzewnej na progach i welurowe dywaniki. Pedały ze szczotkowanej stali nierdzewnej sprawiają, że podczas każdej podróży będziesz mógł cieszyć się poczuciem, że każdy detal Twojego samochodu został dopracowany z najwyższą starannością.1

Wygląda dobrze w każdych okolicznościach.

image

Z nowym Passatem Alltrack z podwyższonym prześwitem możesz zrezygnować z rutyny i spróbować nowych dróg, także nieutwardzonych. Charakterystyczny przedni zderzak z wlotami powietrza w sportowo-terenowym stylu oraz osłona podwozia z przodu i z tyłu w kolorze stali nierdzewnej stanowią wizualne potwierdzenie jego zdolności do jazdy po drogach średniej, a nawet złej jakości. Wyjątkowy charakter Passata Alltrack podkreślają także seryjne reflektory przeciwmgielne i chromowane obudowy lusterek zewnętrznych.

Z tyłu nadwozia wrażenie robią chromowane końcówki rur wydechowych w kształcie trapezów z prawej i lewej strony oraz światła, które optycznie wydłużają nadwozie. Napisy „Alltrack” na osłonie chłodnicy, bokach i tylnej pokrywie oraz seryjne, 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich, świadczą o dużej uwadze, jaką poświęcono sportowym detalom.1

Czeka na Twoje polecenia.

image

Intuicyjna obsługa głosowa pozwoli Ci wygodnie zarządzać licznymi funkcjami samochodu przy użyciu poleceń głosowych wypowiadanych w formie naturalnego dialogu, bez konieczności nauki odpowiednich poleceń, długich przerw i powtarzania. Możesz więc w pełni skupić się na przyjemności prowadzenia auta.

Będziesz zaskoczony, jak dobrze Twój Volkswagen Cię rozumie i zarządza radiem czy muzyką, czyta SMSy lub szybko łączy ze wskazanymi osobami z książki telefonicznej. W połączeniu z We Connect Plus funkcja obsługi głosowej stanie się obsługą głosową online – jeszcze lepiej rozpoznającą wypowiedziane przez Ciebie polecenia i umożliwiającą na przykład wyszukiwanie w internecie interesujących obiektów (POI), nawigację z intuicyjnym wprowadzaniem celu lub łatwe dyktowanie SMSów i maili. W zależności od modelu samochodu i wyposażenia możliwe jest sterowanie głosowe wieloma innymi funkcjami pojazdu i usługami online.1

Z rękoma na kierownicy prowadzi się bezpieczniej

image

Złącze telefoniczne Comfort pozwala na bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem. Złącze posiada zintegrowaną, praktyczną półkę na telefon z indukcyjnym połączeniem z anteną zewnętrzną i funkcją indukcyjnego ładowania. Zestaw głośnomówiący zapewnia pozbawiony zakłóceń odbiór i można nim wygodnie sterować przy użyciu wyświetlacza wielofunkcyjnego, kierownicy wielofunkcyjnej lub ekranu dotykowego radia. System jest kompatybilny z aktualnym standardem telefonii komórkowej LTE.1

Nic dziwnego, że lubisz podróżować.

image

Opcjonalny system nawigacji Discover Pro jest zintegrowany z Digital Cockpit. Kombinacja ta umożliwia prawie dowolną konfigurację informacji wyświetlanych na ekranie. Komfort poprawia funkcja obsługi głosowej, umożliwiająca intuicyjne sterowanie różnymi funkcjami przy użyciu poleceń wydawanych w formie naturalnego dialogu z systemem.

 Inne cechy:

 • radio cyfrowe przez DAB+
 • osiem głośników
 • system rozpoznający znaki drogowe
 • złącze telefoniczne Comfort
 • Streaming + Internet
 • App-Connect
 • trzy lata bezpłatnego korzystania z We Connect Plus1

Gotowy na osobisty koncert życzeń?

image

Ciesz się dobrą rozrywką w podróży. Z obsługiwanym intuicyjnie radiem Composition możesz słuchać, czego chcesz.

Dotykowy, kolorowy ekran TFT ma przekątną 16,5 cm (6,5 cala) i zapewnia wygodną obsługę. Osiem głośników z przodu i z tyłu dba, byś mógł słuchać ulubionej muzyki w najwyższej jakości – z radia FM lub w formacie MP3 i WMA. Radio posiada także dwa złącza USB typu C oraz złącze Bluetooth do telefonów komórkowych. Chcesz słuchać radia online? Nie ma sprawy. Umożliwia to We Connect*. Opcjonalnie, z App Connect, możesz korzystać także z aplikacji smartfona używając ekranu dotykowego radia.

* Dostępny w późniejszym terminie1

Łatwy dostęp do usług streamingowych.

image

Z audiobookami, podcastami i muzyką, z których możesz korzystać w samochodzie w ramach usług streamingowych, nie będziesz się nudzić nawet w najdłuższej podróży. Aby móc korzystać z tych usług, wystarczy jednokrotne zalogowanie z użyciem Twoich danych, na przykład Apple Music, i będziesz już miał dostęp do usług bezpośrednio z systemu nawigacji Passata Alltrack, bez konieczności używania zewnętrznego urządzenia. Zintegrowany hotspot WLAN umożliwi Tobie i pasażerom wygodne surfowanie po sieci na nawet ośmiu urządzeniach.*

*Korzystanie z usług streamingowych wymaga prywatnego zasobu danych klienta (pakiety danych przez eSIM lub WLAN-tethering) oraz konta na portalu oferującym daną usługę streamingową.1

System obserwacji otoczenia Area View

image

Dostępny z kamery opcjonalnie, widok z góry, „Area View” możesz wykorzystać w wielu licznych sytuacjach. Pomoże ci on zdobyć rozeznanie w terenie. W razie potrzeby cztery kamery prześlą na ekran twojego systemu Infotainment obrazy, dzięki którym będziesz widział drogi, które w innej sytuacji byłoby trudno zobaczyć z fotela kierowcy. Będziesz mógł precyzyjnie nakierować samochód na dyszel przyczepy lub manewrować pomiędzy przeszkodami podczas cofania. System „Area View” jest szczególnie przydatny w sytuacjach, kiedy jest mało miejsca na wykonanie manewrów, gdyż pozwala on widzieć wszystkie cztery strony twojego Passata Alltrack.

Połączony obraz z wszystkich czterech kamer umożliwia wygenerowanie trójwymiarowego widoku z lotu ptaka, dzięki któremu możesz zobaczyć, co się dzieje z każdej strony twojego Passata Alltrack, oczywiście w granicach zasięgu kamer. Jest to szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz rozeznać się w terenie.1

Krótsza droga hamowania.

image

Jeżeli musisz gwałtownie zredukować prędkość, układ hamulcowy Twojego samochodu powinien zareagować bez opóźnienia. Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania współpracuje także z systemami wspomagającymi, dając wiele korzyści:

 • opcjonalny aktywny tempomat ACC reaguje w sposób bardziej komfortowy; z elektromechanicznym wzmacnianiem siły hamowania ingerencje w układ hamulcowy są dozowane bardziej precyzyjnie;
 • w połączeniu z Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych droga hamowania Twojego Passata może się skrócić.* Pozwala to na przykład zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem pieszych i zredukować prędkość, z jaką dojdzie do zderzenia.

* W granicach możliwości systemu.1

Asystent manewrowania z przyczepą Trailer Assist

image

Dostępny opcjonalnie system „Trailer Assist” znacznie ułatwia cofanie z przyczepą. Cofanie na niewielkiej przestrzeni niesie ze sobą wiele zagrożeń. Jednak z systemem „Trailer Assist” to żaden problem – wszystko, co musisz zrobić, to włączyć wsteczny bieg i nacisnąć przycisk parkowania. Za pomocą pokrętła ustaw wybrany kierunek jazdy przyczepy, usiądź wygodnie i odpręż się, a „Trailer Assist” precyzyjnie poprowadzi przyczepę po wyznaczonej przez ciebie krzywej. Jedyne co musisz zrobić, to naciskać pedał przyspieszenia i hamulca. System automatycznie przejmie kontrolę nad kierownicą, ale ty w każdej chwili możesz ją odzyskać – wystarczy że naciśniesz przycisk parkowania lub obrócisz kierownicę.1

Komfort w zasięgu ręki.

image

W nowym Passatcie Alltrack jazda wspierana przez systemy wspomagające nie jest już muzyką przyszłości. Z dostępnym na życzenie asystentem Travel Assist już dziś możesz wcisnąć przycisk na kierownicy i delektować się komfortem.

 • Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może ułatwić Ci utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.*
 • W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG systemy wspomagające pomogą bezstresowo poruszać się w korkach.

*W granicach możliwości systemu1

Trudno wyprowadzić go z równowagi.

image

Seryjny napęd na wszystkie koła 4MOTION wyraźnie poprawia stabilność i przyczepność na trudnych podłożach, na przykład na śniegu, lodzie czy nieutwardzonych drogach. Zalety napędu 4MOTION docenisz przede wszystkim poza asfaltowymi drogami. Dostosowany do sytuacji selektywny rozdział sił napędowych na każde z kół sprawia, że Passat Alltrack bez większego wysiłku pokona piaszczyste i nierówne drogi oraz strome podjazdy.1

Wszystko w zasięgu wzroku.

image

Z wyświetlaczem head-up, dostępnym jako opcja dla wszystkich modeli Passata, będziesz miał wszystkie istotne informacje w bezpośrednim zasięgu wzroku, na przykład prędkość, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Dane są wyświetlane na wysokiej jakości panelu przed przednią szybą, tak że informacje będą widoczne bezpośrednio przed oczyma, bez konieczności odwracania wzroku od drogi. Wyświetlane informacje będą dobrze czytelne także w świetle nadjeżdżających z przeciwka pojazdów. Jeżeli wyświetlacz head-up nie jest potrzebny, można go wsunąć w deskę rozdzielczą.1

Dynamika na zakrętach.

image

Z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego XDS pokonywanie krętych dróg będzie Ci sprawiać jeszcze większą przyjemność. System generuje ciśnienie hamowania na przednim wewnętrznym kole, zapobiegając jego poślizgowi. Dzięki lepszej trakcji samochód lepiej reaguje na polecenia kierownicy, co zapewnia zachowanie kontroli nad autem także przy dynamicznej jeździe.1