2.0.0.6_0, 2017-01-20 14:05:42
Golf Alltrack

Golf Alltrack.

Golf Alltrack. Na codzienne ścieżki i niecodzienne odkrycia.

Zwiększony prześwit poprzeczny, podwyższone zawieszenie, relingi dachowe i duży bagażnik – Golf Alltrack jest przygotowany na wyzwania, jakie niosą ze sobą zwyczajne i mniej zwyczajne dni. Napęd na cztery koła 4MOTION gwarantuje doskonałą trakcję na niemal wszystkich podłożach. Niezależnie od tego, dokąd zmierzasz, dotrzesz do celu wygodnie i bezpiecznie.

Już od

Już od

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Golfa Alltracka. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki - Golf Alltrack daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Golfie Alltracku zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Golfa Alltracka charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Komfort

Rozgość się w Golfie Alltracku. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Na skróty