Cena katalogowa
od 237 990
Moc silnika
320KM
Zużycie paliwa
9,9-10,1l/100 km
Emisja CO2
225-228g/km

Od zera do wolności

Najczęściej kupowany SUV w Europie i najpopularniejszy obecnie Volkswagen na świecie jest teraz dostępny jako Volkswagen R. Niezależnie czy na asfaltowej drodze, czy poza nią, nowy Tiguan R sprosta prawie każdemu wyzwaniu. W drodze do biura, przy załatwianiu codziennych spraw lub jako niezawodny towarzysz rodzinnych wakacji ten wszechstronny model zapewnia bezpieczeństwo, komfort i przede wszystkim moc: w mieście, w terenie i na autostradzie. 

Aktualne promocje

Rodzina SUV 2021

Nowy Tiguan R

Rodzina SUV 2021

Nowy Tiguan R

Nowy Tiguan
Nowy Tiguan
Nowy Tiguan

Wsiądź do nowego Volkswagena i poczuj się nieziemsko.

Nowy Tiguan R jest dostępny z rabatem wynoszącym 15000 zł, sprawdź modele dostępne od ręki lub skonfiguruj swój wymarzony model Volkswagena!

Rabat 15 000 zł
Nowoczesne finansowanie z niską ratą
Promocyjny Leasing 101%

Wszystko o modelu Nowy Tiguan R

Wersje wyposażenia

Osiągi

VW Tiguan R – widok od przodu, mężczyzna przechodzi przed samochodem

Nowe emocje

Logo „R” na pokrywie bagażnika sygnalizuje, że ten nowy członek rodziny Volkswagena umożliwa poruszanie się sportowo i przede wszystkim – szybko. Z mocą 235 kW (320 KM) i maksymalnym momentem obrotowym 420 Nm dynamikę poczujesz podczas każdej jazdy. Obniżone o 10 milimetrów zawieszenie DCC, sportowy układ hamulcowy, opcjonalny tytanowy układ wydechowy Akrapovič R-Performance dbający o wyjątkowe brzmienie oraz opcjoalne 21-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Estoril1 nadają mu charakter sportowego auta, dodatkowo podkreślony czarnym dyfuzorem.

1 Nasze samochody są seryjnie wyposażone w opony letnie.

Stylistyka R

Charakter R

Z zewnątrz można go rozpoznać przede wszystkim po zmodyfikowanym froncie nadwozia. Osłona chłodnicy z nowym logo „R”, wyraziste zderzaki i czarne wloty powietrza podkreślają wysoką jakość designu. Nowy Tiguan R jest sprawdzającym się w codziennej eksploatacji wszechstronnym autem z typowymi cechami modeli „R”. 

VW Tiguan R ukośnie od przodu. Mężczyzna przechodzi przed samochodem.

Dlaczego warto wybrać Nowego Volkswagena Tiguana R?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Nowy Tiguan R to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

Finansowanie Twojego Nowego Tiguana R

Na skróty