Golf Produktfilm
Golf Produktfilm
Golf Produktfilm

Rewolucyjny
Nowy Golf

Więcej znaczy więcej

Wybierz Golfa z rabatem 6000 zł i zyskaj dodatkowy bonus 4500 zł na wyposażenie. Spraw, by Twój samochód był jeszcze bardziej dopasowany do Twoich oczekiwań.

Więcej znaczy więcej

Wybierz Golfa z rabatem 6000 zł i zyskaj dodatkowy bonus 4500 zł na wyposażenie. Spraw, by Twój samochód był jeszcze bardziej dopasowany do Twoich oczekiwań.

Cena katalogowa
od 75 490
Rabat
6 000
Dodatkowy bonus na wyposażenie
4 500
Rata netto
od 509zł/mc
Moc silnika
90 - 150KM
Zużycie paliwa
4.1-6.2l/100 km
Aktualne promocje
Oferta limitowana

Więcej znaczy więcej

Oferta limitowana

Więcej znaczy więcej

Golf
Golf
Golf

Wybierz wymarzonego nowego Golfa z rabatem 6000zł.

Wykorzystaj dodatkowy bonus na wyposażenie o wartości 4500zł.
Zapytaj o ofertę dla siebie lub dopasuj model do swoich potrzeb za pomocą konfiguratora.

Rabat 6 000 zł
Dodatkowy bonus 4 500 zł1 na wyposażenie
 • Golf Produktfilm
  Golf Produktfilm

Nowy Golf z rabatem 6 000 zł w ofercie rocznika 2020

 • Golf Produktfilm
  Golf Produktfilm

Z Volkswagenem zawsze dostajesz więcej

Wybierz wymarzonego Volkswagena i dopasuj ofertę finansową do swoich potrzeb. Sprawdź modele dostępne od ręki i skontaktuj się z Twoim Dealerem.

Wszystko o Nowym Golfie

Wersje wyposażenia

Daj się przekonać,

że dzieje się w Golfie. Poznaj największe zmiany i innowacje w Nowym Golfie na specjalnym filmie, który przygotowaliśmy dla Ciebie z cenionym dziennikarzem motoryzacyjnym Juliuszem Szalkiem oraz ekspertem Volkswagen Home, Mateuszem. Dowiedz się jakie korzyści dają inteligentne światłą IQ.Light, jak kompletnie od nowa zaprojektowaliśmy obsługę multimediów, ile oszczędza silnik eTSI oraz jak łatwo Nowy Golf dopasuje się do Ciebie w każdej sytuacji. Gwarantujemy, nie będziesz mógł oderwać wzroku!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, mamy dla Ciebie propozycję tak innowacyjną jak Nowy Golf. Połącz się teraz z ekspertem e-Home, aby dowiedzieć się więcej o 3 ratach gratis przy zakupie Noweg Golfa.

Dowiedz się więcej o connectivity

 • Woman holds hand in front of the door handle at the gulf
  Woman holds hand in front of the door handle at the gulf
 • The new VW Golf with We Connect Plus
  The new VW Golf with We Connect Plus
 • Man holds a cell phone in front of the display in the VW Golf
  Man holds a cell phone in front of the display in the VW Golf
 • Mobile phone with log-in screen for the VW ID in the VW Golf
  Mobile phone with log-in screen for the VW ID in the VW Golf

Golf. Połączony ze światem

 • Woman holds hand in front of the door handle at the gulf
  Woman holds hand in front of the door handle at the gulf

W nowym Golfie możesz korzystać z cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Na życzenie od początku możesz mieć dostęp do licznych usług We Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu przy użyciu Volkswagen ID, korzystanie z innowacyjnych usług online jest dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. 

Z We Connect¹ Twój każdy dzień będzie nie tylko przyjemniejszy, lecz również bardziej komfortowy. Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych informacji dotyczących samochodu, możesz wezwać pomoc drogową, odbierać online komunikaty z autoalarmu lub zaplanować wizytę w warsztacie, a smartfon może stać się mobilnym kluczykiem otwierającym i uruchamiającym Twojego Golfa.2

1 W celu korzystania z usług We Connect klient musi posiadać konto Volkswagen ID i zalogować się w We Connect, podając nazwę użytkownika i hasło. Konieczne jest także zawarcie online oddzielnej umowy z Volkswagen AG na korzystanie z We Connect lub We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus klient ma 90 dni od daty odbioru samochodu na zarejestrowanie auta w Volkswagen AG. Po rejestracji może korzystać z usług bezpłatnie przez okres określony w umowie. 

2 Dostępny tylko z opcjonalnym systemem nawigacyjnym Discover Pro i w połączeniu z aplikacją We Connect. Początkowo, przez pierwsze cztery lata od zawarcia umowy We Connect, dostępne są dwa bezpłatne kluczyki mobilne. Przekazanie kluczyków wymaga procedury identyfikacyjnej Volkswagena. Po zainstalowaniu na kompatybilnym smartfonie, kluczyk mobilny jest ważny dla tego urządzenia przez jeden rok. 

Poznaj rewolucyjne systemy IQ.Drive

IQ.DRIVE to elektroniczne, inteligentne systemy Volkswagena wspomagające jazdę oraz parkowanie. Ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także przejęcie części czynności, by odciążyć kierowcę. To innowacyjne rozwiązania sprawią, że w przyszłości samochody Volkswagena będą wyszukiwać wolne miejsce w hali garażowej lub poruszać się po autostradzie bez pomocy kierowcy. Poznaj elementy wyposażenia z kategorii IQ.DRIVE.

 • The new Golf with Car2X
  The new Golf with Car2X
 • VW Golf with Travel Assist
  VW Golf with Travel Assist
 • VW Golf with ACC
  VW Golf with ACC

Bez oślepiania. W prawie każdych warunkach

Opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist oświetlają drogę jaśniejszym światłem o dłuższym zasięgu.

Dzięki technologii matrycowej poszczególne segmenty LED mogą być włączane lub wyłączane w zależności od potrzeb. Korzyści: podczas jazdy na światłach drogowych kamera rejestruje pojazdy nadjeżdżające z przeciwka lub jadące przed Volkswagenem, a system wyłącza te segmenty LED, których światło mogłoby oślepiać innych uczestników ruchu.