Cena katalogowa
od 76 690
Rabat
6 000
Rata netto1
od 487zł/mc
Moc silnika
90 - 150KM
Zużycie paliwa
4.1-6.2l/100 km

Aktualne promocje

Oferta 2020

Nowy Golf z rabatem
6 000 zł
 w ofercie rocznika 2020

Oferta 2020

Nowy Golf z rabatem
6 000 zł
 w ofercie rocznika 2020

Golf
Golf
Golf

Z Volkswagenem zawsze dostajesz więcej

Wybierz wymarzonego Volkswagena i dopasuj ofertę finansową do swoich potrzeb. Sprawdź modele dostępne od ręki i skontaktuj się z Twoim Dealerem.

Rabat 6 000 zł

Wszystko o Nowym Golfie

Wersje wyposażenia

 • --:--
  --:--

Daj się przekonać,

 • --:--
  --:--

że dzieje się w Golfie. Poznaj największe zmiany i innowacje w Nowym Golfie na specjalnym filmie, który przygotowaliśmy dla Ciebie z cenionym dziennikarzem motoryzacyjnym Juliuszem Szalkiem oraz ekspertem Volkswagen Home, Mateuszem. Dowiedz się jakie korzyści dają inteligentne światłą IQ.Light, jak kompletnie od nowa zaprojektowaliśmy obsługę multimediów, ile oszczędza silnik eTSI oraz jak łatwo Nowy Golf dopasuje się do Ciebie w każdej sytuacji. Gwarantujemy, nie będziesz mógł oderwać wzroku!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, mamy dla Ciebie propozycję tak innowacyjną jak Nowy Golf. Połącz się teraz z ekspertem e-Home, aby dowiedzieć się więcej o 3 ratach gratis przy zakupie Noweg Golfa.

Dowiedz się więcej o connectivity

 • Woman holds hand in front of the door handle at the gulf
  Woman holds hand in front of the door handle at the gulf

Golf. Połączony ze światem

 • Woman holds hand in front of the door handle at the gulf
  Woman holds hand in front of the door handle at the gulf

W nowym Golfie możesz korzystać z cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Na życzenie od początku możesz mieć dostęp do licznych usług We Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu przy użyciu Volkswagen ID, korzystanie z innowacyjnych usług online jest dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. 

Z We Connect¹ Twój każdy dzień będzie nie tylko przyjemniejszy, lecz również bardziej komfortowy. Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych informacji dotyczących samochodu, możesz wezwać pomoc drogową, odbierać online komunikaty z autoalarmu lub zaplanować wizytę w warsztacie, a smartfon może stać się mobilnym kluczykiem otwierającym i uruchamiającym Twojego Golfa.2

1 W celu korzystania z usług We Connect klient musi posiadać konto Volkswagen ID i zalogować się w We Connect, podając nazwę użytkownika i hasło. Konieczne jest także zawarcie online oddzielnej umowy z Volkswagen AG na korzystanie z We Connect lub We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus klient ma 90 dni od daty odbioru samochodu na zarejestrowanie auta w Volkswagen AG. Po rejestracji może korzystać z usług bezpłatnie przez okres określony w umowie. 

2 Dostępny tylko z opcjonalnym systemem nawigacyjnym Discover Pro i w połączeniu z aplikacją We Connect. Początkowo, przez pierwsze cztery lata od zawarcia umowy We Connect, dostępne są dwa bezpłatne kluczyki mobilne. Przekazanie kluczyków wymaga procedury identyfikacyjnej Volkswagena. Po zainstalowaniu na kompatybilnym smartfonie, kluczyk mobilny jest ważny dla tego urządzenia przez jeden rok.