Volkswagen Business Care Leasing Arteon
Volkswagen Business Care Leasing Arteon
Volkswagen Business Care Leasing Arteon

Volkswagen Business Care

Nowoczesny leasing z wyjątkowo niską ratą miesięczną.

Nowoczesny leasing z wyjątkowo niską ratą miesięczną.

Dla kogo przeznaczony jest Volkswagen Business Care?

Volkswagen Business Care to nowoczesny leasing z wyjątkowo niską ratą, przeznaczony zarówno dla dużych firm z flotą do 50 samochodów, jak i dla mikroprzedsiębiorców. 

Volkswagen Business Care jest dla Ciebie, jeśli:
  • chcesz jeździć nowym Volkswagenem bez konieczności przeznaczania Twoich środków na opłatę początkową 
  • zależy Ci na niskiej racie miesięcznej 
  • szukasz oferty, w której ratę leasingową możesz rozszerzyć o koszt wybranych przez Ciebie usług - pełnej opieki serwisowej, napraw samochodu, wymiany i przechowania opon czy auta zastępczego
Tiguan
już od 730 zł netto/mc

Jedynie 730 zł netto zapłacisz miesięcznie za Tiguana przy 15% wkładu własnego i 48 miesiącach finansowania, a dobierając pełną opiekę serwisową i naprawy w cenie 155 zł netto/mc zagwarantujesz sobie 100% komfortu i zero ryzyka dodatkowych kosztów! 

Jak działa leasing
Volkswagen
Business Care?

Volkswagen Business Care to leasing z rynkową wartością końcową, który pozwala cieszyć się mobilnością w firmie i to bez żadnej wpłaty własnej, za to z opcją wymiany auta lub jego wykupu. 

Parametry leasingu możesz dostosować do potrzeb Twojej firmy. Wybierz 24, 36 lub 48 miesięcy finansowania, od 0% do 25% wpłaty własnej i jeden z wielu oferowanych limitów kilometrów: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 tys. km. 

Dzięki możliwości elastycznego dopasowania oferty do potrzeb Twojej firmy, do miesięcznej raty możesz włączyć m.in. pełną opiekę serwisową, naprawy lub zarządzanie szkodami komunikacyjnymi.

Oferta dotyczy nowych samochodów z rocznika 2021 (z wyłączeniem taxi, przewozu osób, samochodów z homologacją ciężarową oraz firm typu Rent A Car).

Korzyści leasingu Volkswagen Business Care