Zamaskowany VW ID.4, widok 3-4 od przodu
Zamaskowany VW ID.4, widok 3-4 od przodu
Zamaskowany VW ID.4, widok 3-4 od przodu

W pełni elektryczny ID.4

Nadchodzi następna generacja SUV-a

Nadchodzi następna generacja SUV-a

Wszechstronny jak SUV,
ekologiczny jak ID.


Nowy ID.4 łączy wszechstronność nowoczesnego SUV-a z zaletami samochodu elektrycznego. Dla tych, którzy nie godzą się na żadne kompromisy.

Nowa definicja SUV-a:
w pełni elektryczny ID.4

Progresywny design

Już od pierwszego spojrzenia nie ma wątpliwości, że ID.4 jest nowoczesnym SUV-em. Jego projektanci i inżynierowie mieli odwagę, by uwierzyć w wielkie idee i podążać zupełnie nowymi drogami.

Ekologiczny napęd

SUV z przyspieszeniem samochodu sportowego. Do tego ekologiczny dzięki najnowocześniejszym silnikom elektrycznym i technologii baterii. Prawdziwie elektryzujące emocje.

Kobieta spogląda na przód VW ID.4

Inteligentne systemy wspomagające

Dzięki najnowszej funkcji rozpoznawania mowy ID.4 słucha poleceń, a inteligentne, przewidujące systemy wspomagające ułatwiają jego prowadzenie. Będziesz mógł zatem skupić się na tym, co najprzyjemniejsze: na samej jeździe.

Sztuka podążania nowymi drogami

Ilustratorka Noemi Schipfer oraz architekt Takami Nakamoto założyli Nonotak Studio i wspólnie tworzą instalacje oraz performance. Zobacz, jak ten kreatywny duet zinterpretował artystycznie nowego ID.4.  

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen