--:--
1
--:--
1
--:--
1

ID. Volkswagen

To dla każdego z nas

Nadszedł czas, by zmienić sposób myślenia i od nowa zdefiniować jazdę samochodem. Wraz z pojawieniem się rodziny elektrycznych samochodów Volkswagen ID. bezemisyjny sposób na przemieszczanie się jest na wyciągnięcie ręki. Wierzymy, że dzięki większej dostępności elektrycznej mobilności każdy będzie mógł stać się częścią zmian, które odmienią świat. 

Nadszedł czas na
samochody elektryczne dla każdego

W pełni elektryczna rodzina ID. oferuje więcej niż tylko jazdę z napędem elektrycznym. ID. to Twoja osobista przestrzeń na kołach, samochód, który Cię słucha, rozumie i uczy się od Ciebie. Z ID. każdy będzie mógł poznać nową dynamikę i przyspieszenie, jakie gwarantuje napęd elektryczny. Baterie, które można szybko naładować, zapewnią zasięg umożliwiający dotarcie dalej, niż myślisz.

Elektromobilność staje się bardziej dostępna

Volkswagen ID. nie jest samochodem dla wybrańców, lecz autem dla każdego z nas. Rodzina ID. oferuje najnowocześniejsze samochody elektryczne w cenie porównywalnej do ceny samochodu z silnikiem spalinowym - gdyż przyszłościowe zmiany mogą się udać tylko wtedy, gdy każdy będzie mógł w nich uczestniczyć.

1
Półprofil kobiety opartej o ID. Crozz i ID. Crozz na drodze podczas jazdy.
1

Większy zasięg, nowe możliwości

Z Volkswagenem ID. nowe osiągnięcia staną się dostępne dla każdego z nas. Dzięki baterii, którą można szybko naładować, i zasięgowi do 550 km (WLTP2) także dłuższe trasy można pokonywać bez lokalnych emisji CO2.

Nowa dynamika

Pożegnaj zmianę biegów i poznaj moc elektrycznego przyśpieczenia. Jazda przyjazna dla środowiska staje się prawdziwie ekscytująca! Nie ma konieczności manualnej zmiany biegów. Nie poczujesz też automatycznego przełączania biegów, bo w elektrycznym samochodzie skrzynia biegów po prostu nie istnieje! To kolejny krok w stronę w pełni autonomicznych samochodów.

Kobieta i ID. Vizzion
1
1

Jeszcze lepsze połączenie

Jazda Volkswagenem ID. to coś więcej, niż tylko jazda samochodem. Systemy komunikacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne uczą się od Ciebie, rozmawiają z Tobą i pomagają w wielu sytuacjach. Volkswagen ID. otwiera nowoczesną, elektryczną mobilność, która na nowo definiuje interakcję między kierowcą a samochodem.

Każdy znajdzie swój typ

Nowa forma mobilności musi być jak najbardziej uniwersalna, dlatego rodzina ID. to różne typy samochodów dostosowane do różnych potrzeb. Ich wygląd i intuicyjne wnętrza już teraz pokazują, jak będą wyglądać w pełni autonomiczne samochody. 

1

Zapisz się do newslettera już dziś

Bądź na bieżąco z tematami związanymi z ID.3, rodziną modeli ID. oraz przyszłością mobilności.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Samochód koncepcyjny
2.
Zasięg dla samochodów seryjnych może się różnić w związku z różnicami w wyposażeniu. W praktyce na rzeczywisty zasięg może mieć wpływ styl jazdy, prędkość, korzystanie z dodatkowych odbiorników energii, temperatura zewnętrzna, liczba pasażerów/obciążenie ładunkiem i topografia terenu. Jednak zależnie od profilu użytkowania, 80% kierowców będzie w stanie uzyskać zasięg bez doładowywania baterii między 230 a 330 km przy małym wariancie baterii (45 kWh, netto), między 300 a 420 km przy średnim wariancie baterii (58 kWh, netto)i między 390 a 550 km przy największym wariancie baterii (77 kWh, netto).Zużycie energii elektrycznej zostało określone zgodnie z procedurą WLTP (dane na podstawie  świadectw homologacji typu). O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen lub sprawdź na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia energii w porównaniu do stosowanej do tej pory metody NEDC.
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen