Rodzina Ross przed swoim e-up!
1
Rodzina Ross przed swoim e-up!
1
Rodzina Ross przed swoim e-up!
1
Rodzina Ross przed swoim e-up!
1

Całkowicie elektrycznie!

Całkowicie elektrycznie!

Małgorzata Ross w Berlinie

Małgorzata Ross w Berlinie

Mobilność elektryczna sprawdza się szczególnie dobrze, gdy codziennie trzeba pokonywać wiele krótkich tras. Mieszkanka berlińskiej dzielnicy Treptow, Małgorzata, każdego dnia przejeżdża Berlin wzdłuż i wszerz. Jej zdaniem, z e-up! nawet duże zakupy nie są problemem, gdyż bagażnik jest bardzo pojemny. I ważne jest także, że to małe miejskie auto jest przyjazne dla środowiska.

Kontur mapy Niemiec z zaznaczonym Berlinem
BERLIN

MAŁGORZATA ROSS (40 l.) łączy to co praktyczne, z tym co przyjemne: e-up! jest rozwiązaniem pozwalającym sprostać wyzwaniom dnia codziennego. I dzieci też są dumne, że rodzice dbają o środowisko.

Małgorzata Ross przed placem zabaw.
"Nasze dzieci opowiadają swoim znajomym, że nasz samochód jeździ zupełnie cicho i ekologicznie. Uważają, że to jest cool".

Myślisz, że jeszcze stoisz, a jednak już jedziesz.

Małgorzata Ross pierwszy raz prowadziła e-up! w 2014 roku. Tego przeżycia długo nie zapomni, także jej dzieci wspominają to z radością. Z uśmiechem na twarzy opowiada, jak po uruchomieniu wcale nie zauważyła, że silnik już dawno pracuje. Jest ekstremalnie cichy. "A po południu następne sprawy do załatwienia: kurs żeglarski czy lekcja muzyki. e-up! to genialny samochód do miasta i doskonała taksówka dla dzieci".

Ładuję w domu i jadę dalej.

Menedżerka projektów i jej mąż już dawno nosili się z zamiarem zakupu małego samochodu do miasta. Ale to musiał być samochód idealny na krótkie trasy. Po jeździe próbnej Małgorzata natychmiast zdecydowała się na up! Ale decyzję, że będzie to wariant elektryczny, podjął jej mąż Matthias. Jako dyrektor przedsiębiorstwa produkującego zasobniki energii elektrycznej dla sieci energetycznych na całym świecie, chciał się sam przekonać, jak jeździ się elektrycznym samochodem. "Chciał sprawdzić, co może zaoferować mobilność elektryczna" - wyjaśnia Małgorzata. A może zaoferować dużo. Rodzina Rossów przekonała się na własnej skórze, że bateria e-up! ma wystarczającą pojemność, by zrealizować ich codzienny, rodzinny program dnia. I to było ważne kryterium przemawiające za kupnem elektrycznego samochodu. A jeżeli chodzi o ładowanie, Małgorzata podłącza auto po prostu do gniazdka w swoim garażu i gotowe! Teraz rodzina nie tylko docenia, ale także kocha swojego "malucha". Małgorzatę za każdym razem cieszy pojemność bagażnika. Jest tak duży, że bez problemu wkłada do niego tygodniowe zakupy wraz ze skrzynką napojów. Również dzieci stały się fanami e-up! Z dumą opowiadają swoim znajomym, jaki cichy i ekologiczny jest ich samochód. I uważają, że jest to cool. Widać, że świadomość odpowiedzialności za środowisko przeszła już z rodziców na następne pokolenie.

Rodzina Ross przed swoim e-up!
"Jest zwrotny i kompaktowy, a jego bagażnik jest dużo większy, niż można by przypuszczać".
Widok Berlina z wieżą telewizyjną.

Zapisz się do newslettera już dziś

Bądź na bieżąco z tematami związanymi z ID.3, rodziną modeli ID. oraz przyszłością mobilności.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
1.
e-up!: zużycie energii elektrycznej, kWh/100 km: 11,7 (cykl mieszany); emisja CO₂ cykl mieszany, g/km: 0; klasa efektywności: A+
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen