2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

Technologia.

Liczy się każdy detal.

Elektryczna mobilność Volkswagena to połączenie fascynującej techniki z wysoką niezawodnością. Ogromna wiedza i długoletnie doświadczenie naszych inżynierów pozwalają nam kształtować przyszłość motoryzacji. Dowiedz się, jak działają elektryczne samochody Volkswagena.

image

Rekuperacja: źródło energii w samochodach hybrydowych i elektrycznych.

Każdy elektryczny i hybrydowy Volkswagen wytwarza własny prąd. Podczas hamowania odzyskiwana jest energia, która zostaje następnie przekazana do baterii. Proces ten nazywany jest rekuperacją. Jego dokładne działanie zostało przestawione na filmie. 

image

Samochód elektryczny a tradycyjny

Zobacz od środka, jak pracuje samochód elektryczny.

image

Szklana Manufaktura. Poznaj sekrety elektrycznej mobilności!

W Szklanej Manufakturze możesz zobaczyć, jak powstaje nowy e-Golf - zużycie energii elektrycznej w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 12,7; emisja CO2 w cyklu mieszanym, g/km: 0; klasa efektywności: A+*.

Trwające około godziny zwiedzanie działu produkcji e-Golfa - zużycie energii elektrycznej w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 12,7; emisja CO2 w cyklu mieszanym, g/km: 0; klasa efektywności: A+*, a także zobaczenie z bliska około 50 eksponatów i samochodów, pozwala Ci zapoznać się bliżej z mobilnością przyszłości -  interaktywnie i poprzez zabawę. Możesz dosłownie dotknąć innowacyjnych technologii.

image

e-Leksykon.

Co to jest BEV, rekuperacja i Well-to-Wheel? Tutaj znajdziesz wyjaśnienie najważniejszych pojęć z dziedziny elektrycznej mobilności.

To może Cię zainteresować.