2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56

e-Serwis.

Do Twoich usług.

Oferujemy pakiet usług, dzięki którym Twój elektryczny samochód stanie się niezawodnym towarzyszem.

Wybierz swój obszar zainteresowań:

image

Jak daleko mogę dojechać?

Ile kilometrów dziennie przejeżdżasz? Ustaw licznik zasięgu odpowiednio do swoich potrzeb. Zobaczysz, że w większości przypadków e-Golf spełnia Twoje codzienne oczekiwania

Sposoby ładowania baterii.

Baterię możesz ładować z domowego gniazdka, Wallboxa lub stacji szybkiego ładowania.

image

Ładowanie

Istnieją różne możliwości ładowania baterii samochodu…

Połącz się z siecią. Przez Car-Net.

Twoje źródło informacji. By podróż była jak najprzyjemniejsza.

 • App-Connect.

  App-Connect to trzy innowacyjne technologie pozwalające przenieść aplikacje ze smartfona na ekran dotykowy systemu Infotainment.

 • Guide & Inform.

  Znajdź interesujące cele w okolicy i otrzymuj aktualne informacje o ruchu drogowym bezpośrednio z Internetu.

 • "Security & Service".

  Planowanie wizyty w warsztacie, automatyczne zgłaszanie wypadku, wzywanie pomocy w przypadku awarii czy autoalarm online: Twoi osobiści asystenci wspierają Cię w każdej sytuacji.

 • e‐Remote.

  Zapewnia wygodny dostęp do wielu funkcji Twojego elektrycznego samochodu - z komputera lub smartfona, dzięki usługom Car-Net.

Zestawienie usług Car-Net.

To może Cię zainteresować.

Ładowanie.

Samochody elektryczne możesz ładować z domowego gniazdka lub przez Wallbox. Do Twojej dyspozycji są także stacje ładowania prądem zmiennym, oraz ładujące wyjątkowo szybko, stacje ładowania prądem stałym.

image

Gniazdko.

Stacja w Twoim własnym domu: samochody elektryczne możesz ładować ze sprawnego technicznie gniazdka domowej instalacji elektrycznej.

image

Wallbox.

Gniazdo o wysokiej sprawności w Twoim domu: system Wallbox pozwala skrócić czas ładowania samochodu przy użyciu odpowiedniego przewodu do ładowania.

image

Stacja ładowania prądem zmiennym.

Istnieje wiele sposobów ładowania samochodu poza domem. Z własnym przewodem do ładowania możesz zrobić to szybko, korzystając ze specjalnych stacji ładowania prądem przemiennym.

image

Stacja ładowania prądem stałym.

Na stacjach ładowania CCS (skrót od: Combined Charging System) możesz naładować baterię samochodu elektrycznego prądem stałym. Ze względu na większe natężenie prądu stałego ładowanie baterii do pełna trwa mniej niż godzinę.

Przedstawione tutaj pojazdy mogą różnić się od aktualnej niemieckiej oferty. Niektóre z prezentowanych elementów należą do wyposażenia dodatkowego dostępnego za dopłatą. 

* Podane wartości zostały ustalone zgodnie z zalecaną procedurą pomiarową. Dane nie dotyczą konkretnego samochodu, ani nie stanowią części oferty, służą wyłącznie do celów porównawczych między poszczególnymi wersjami pojazdów. Poziom zużycia paliwa / energii elektrycznej i emisji CO₂ samochodu zależą nie tylko od rzeczywistego zużycia paliwa / energii elektrycznej przez pojazd, lecz także od stylu jazdy kierowcy oraz innych czynników nietechnicznych. 

Nasze samochody wyposażone są seryjnie w opony letnie. Więcej informacji udzielają Autoryzowane Serwisy Volkswagena.

Wyposażenie dodatkowe i akcesoria (np. elementy montowane do nadwozia, opony) mogą wpłynąć na zmianę istotnych parametrów samochodu, na przykład masy, oporu toczenia i aerodynamiki, a tym samym na zużycie paliwa i osiągi jezdne. Podawany zakres wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ zależy od wybranego rozmiaru opon i opcjonalnego wyposażenia dodatkowego.