Publikacje Hero
Publikacje Hero
Publikacje Hero
Publikacje Hero

Publikacje o Małych Ratownikach

Publikacje o Małych Ratownikach

Sprawdź co o nas piszą! 

Sprawdź co o nas piszą! 

Lato superbohaterów

Lato superbohaterów

Ekipa superbohaterów czyli "Małych Ratowników" Volkswagena powiększyła się tego roku o ponad 9 tys. dzieci. To dzięki zrealizowanej z powodzeniem przez markę wakacyjnej akcji. Strefa, w której dzieci uczyły się pierwszej pomocy, gościła przez całe lato na nadbałtyckich plażach. W Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustce, Darłówku, Dziwnowie, Łebie i Władysławowie dzieci zdobywały supermoce oraz stawały się samodzielne i pewne siebie.

Test na superbohatera

Test na superbohatera

Z tym, że umiejętność ratowania życia jest supermocą, nikt nie dyskutuje. O wielkiej mocy ratowania życia wie także doskonale ambasador akcji Filip Chajzer, który razem z Małymi Ratownikami postanowił sprawdzić, jak ze znajomością zasad pierwszej pomocy radzą sobie warszawiacy. Przekonajcie się, jaki był wynik testów i czy dzięki takim projektom, możemy czuć się bezpieczniej na ulicy!

Mali Ratownicy – historia prawdziwa

Mali Ratownicy – historia prawdziwa

Koniec wakacji to czas podsumowań. Przygotowaliśmy dla was zestawienie pozytywnych informacji, dobrych przykładów małych superbohaterów, którzy towarzyszyli nam w strefie Małych Ratowników Volkswagena przy Projekcie Plaża przez całe lato 2018. Oto niektóre z nich.

Quiz: Samodzielny król podwórka czy wierny towarzysz rodziców?

Quiz: Samodzielny król podwórka czy wierny towarzysz rodziców?

Zdrowy rozsądek przydaje się w życiu, podobnie jak beztroska. Kluczem jest takie korzystanie z nich, żeby raczej pomagały niż utrudniały funkcjonowanie. Każde dziecko jest inne, uczy się w innym tempie i ma niepowtarzalny charakter. Jakie jest twoje? Czy wiesz, jak reaguje na nowe wyzwania i nietypowe sytuacje? Odpowiedz na pytania w quizie. Nie traktuj ich zbyt serio - to tylko pretekst do tego, by pomyśleć o tym, jak najlepiej wesprzeć swoje dziecko.

Bezpieczne wakacje. Jak przygotować do nich i dziecko (i siebie)?

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje to udane wakacje. Czasami nie unikniemy nieprzyjemnych wypadków, ale na pewno możemy się na nie odpowiednio przygotować. Sprawdź, jaką wiedzę cała twoja rodzina powinna odświeżyć na wakacyjny - i nie tylko! - czas. Dzięki temu twoje dziecko będzie wiedziało, jak reagować w trudnych sytuacjach - jak na małego bohatera przystało.

Filip Chajzer, ambasador akcji „Mali Ratownicy”:

Filip Chajzer, ambasador akcji „Mali Ratownicy”

Pomaganie uzależnia.

Program „Mali Ratownicy” stworzyła marka Volkswagen we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Akcja kierowana jest do dzieci, które w ramach działań edukacyjnych dowiadują się, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy. To niezwykle ważne przedsięwzięcie, które w długoletniej perspektywie ma przyczynić się do kształtowani pożądanych postaw społecznych.

Dowiedz się jak zdobyć supermoc!

Dowiedz się jak zdobyć supermoc!

Kiedy zdarzy się wypadek, każda minuta jest na wagę złota, bowiem od niej może zależeć czyjeś życie. Warto zachować spokój i koniecznie udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu, zanim przyjedzie karetka pogotowia ratunkowego. Najważniejsze jest jednak opanowanie, które pozwoli na prawidłowe działanie krok po kroku.

Poznaj sposób, w który każdy może zdobyć supermoc!

Poznaj sposób, w który każdy może zdobyć supermoc!

Troska o ludzi jest priorytetem marki Volkswagen. To między innymi oznacza dbałość o ich bezpieczeństwo. Nie tylko dostarczamy na rynek niezwykle bezpieczne, dbające o kierowcę, pasażerów i pieszych  samochody, ale staramy się także dostrzegać i rozwiązywać ogólne problemy związane z bezpieczeństwem. Dziś w Polsce takim problemem jest niska znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Tylko 11% dorosłych w wieku 35-44 lat na pytanie: „Czy umiałbyś udzielić pierwszej pomocy w razie zagrożenia zdrowia lub życia?” odpowiada:  „Zdecydowanie tak”.

Zostań superbohaterem – to wcale nie jest takie trudne!

Zostań superbohaterem

Nauka pierwszej pomocy wcale nie musi być nudna i niezrozumiała. Już przedszkolaki chętnie poznają jej zasady i dowiadują się, jak reagować w chwili zagrożenia. Pomóżmy im w tym. Dzieci poznają świat poprzez zabawę. W ten sposób również kształtują określone postawy i zachowania. Jest to dla nich zupełnie naturalne. Warto wykorzystać to, ucząc ich zasad pierwszej pomocy i reguł poruszania się po drogach.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen