Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.
Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.
Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.

Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.

Mobilność to dla nas coś więcej niż tylko nasz samochód – dlatego chcemy wspólnie z Państwem kształtować przyszłe rozwiązania w zakresie mobilności.

Z Volkswagenem oferujemy platformę z dostępem do usług cyfrowych dla wszystkich ludzi i w ten sposób tworzymy całkowicie indywidualną ofertę mobilności dla każdego.

Powstaje cyfrowy ekosystem, który stawia ludzi w centrum uwagi – i cały świat usług cyfrowych wokół niego. Ogólnodostępny dla każdego i prawie wszędzie. 

Ty też bądź częścią Volkswagen We. Wszystko czego do tego potrzebujesz, to Twój Volkswagen ID.                          

Nowa droga. Nowe możliwości. Nowe usługi.

Świat Volkswagen We cały czas się rozwija. Ściśle współpracujemy z silnymi partnerami, wysoce innowacyjnymi start-upami i z Tobą, naszym użytkownikiem, w celu zbadania i przetestowania nowych dróg, możliwości oraz potrzeb w zakresie mobilności. Na tej podstawie opracowujemy wszystkie nasze usługi cyfrowe i rozwiązania w zakresie mobilności, tak aby były one jak najbardziej odpowiednie, pomocne i zrównoważone.

Volkswagen Automotive Cloud 2020

Wraz z wprowadzeniem w pełni elektrycznego ID.3 wszystkie nowe modele zostaną podłączone do Volkswagen Automotive Cloud od 2020 roku. Wiele funkcji i usług można, z przyczyn technicznych, wprowadzić dopiero teraz, przykładowo aktualizacje pojazdu i indywidualnie wybierane funkcje, które mogą być aktywowane w samochodzie.

Następne kroki

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there