Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.
Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.
Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.

Volkswagen We. Na nowo odkrywamy mobilność.

  1. Na nowo odkrywamy mobilność

Mobilność to dla nas coś więcej niż tylko nasz samochód – dlatego chcemy wspólnie z Państwem kształtować przyszłe rozwiązania w zakresie mobilności.

Z Volkswagenem oferujemy platformę z dostępem do usług cyfrowych dla wszystkich ludzi i w ten sposób tworzymy całkowicie indywidualną ofertę mobilności dla każdego.

Powstaje cyfrowy ekosystem, który stawia ludzi w centrum uwagi – i cały świat usług cyfrowych wokół niego. Ogólnodostępny dla każdego i prawie wszędzie. 

Ty też bądź częścią Volkswagen We. Wszystko czego do tego potrzebujesz, to Twój Volkswagen ID.                          

Nowa droga. Nowe możliwości. Nowe usługi.

Świat Volkswagen We cały czas się rozwija. Ściśle współpracujemy z silnymi partnerami, wysoce innowacyjnymi start-upami i z Tobą, naszym użytkownikiem, w celu zbadania i przetestowania nowych dróg, możliwości oraz potrzeb w zakresie mobilności. Na tej podstawie opracowujemy wszystkie nasze usługi cyfrowe i rozwiązania w zakresie mobilności, tak aby były one jak najbardziej odpowiednie, pomocne i zrównoważone.

Volkswagen Automotive Cloud 2020

Wraz z wprowadzeniem w pełni elektrycznego ID.3 2 wszystkie nowe modele zostaną podłączone do Volkswagen Automotive Cloud od 2020 roku. Wiele funkcji i usług można, z przyczyn technicznych, wprowadzić dopiero teraz, przykładowo aktualizacje pojazdu i indywidualnie wybierane funkcje, które mogą być aktywowane w samochodzie.

Następne kroki

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
2.
Pojazd nie został jeszcze włączony do sprzedaży.
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen