Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1
Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1
Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1

We Upgrade.
Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

We Connect2 to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online i usług w wielu modelach Volkswagena. Od samego początku masz dostęp do licznych usług We Connect dzięki opcji online. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą konta Volkswagen ID funkcje We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również bardziej wygodne. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie. Dostosowanie do potrzeb użytkownika po zakupie pojazdu. W  prosty sposób w In-Car-Shop Twojego systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We ConnectOpens an external link. Tutaj jako użytkownik główny We Connect możesz zobaczyć funkcje „We Upgrade”1 dostępne do Twojego pojazdu i wygodnie kupić je bezpośrednio przez Internet. Opcjonalnie możesz również skorzystać z porady swojego Partnera Volkswagen na miejscu, gdzie dodatkowo masz możliwość nabycia kuponu, który można wykorzystać na zakup funkcji „We Upgrade” w naszych sklepach.

--:--

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Funkcje We Upgrade do pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect

T-Roc, Tiguan, Touran lub Polo, jeżeli brakuje Ci nawigacji w Twoim VW, możesz rozszerzyć go o tę funkcję.

Nawigacja: wiesz, dokąd się udać

Marzysz o lepszej orientacji? Aktywuj funkcje nawigacji w systemie Infotainment „Ready 2 Discover” po zakupie pojazdu i wyposaż swój pojazd w intuicyjną nawigację. Dzięki włączeniu tej opcji otrzymasz zintegrowaną, intuicyjną nawigację z widokiem 2D mapy Europy i dostępem do celów specjalnych (POI). Po aktywowaniu funkcje te są dostępne w pojeździe na stałe i nie wymagają dostępu do Internetu ani zawarcia umowy We Connect. Oprócz praktycznych funkcji offline w połączeniu z licencją We Connect Plus można uzyskać dostęp do dodatkowych pomocnych usług online. Dzięki informacjom o ruchu drogowym jako użytkownik główny otrzymasz informacje o zmianach i zagrożeniach na trasie niemal w czasie rzeczywistym, a wyznaczanie trasy online zapewni zoptymalizowane i przewidujące prowadzenie do celu. Po wybraniu ustawienia „Udostępnij moją lokalizację” w systemie Infotainment dzięki funkcji Aktualizacja map online mapy są aktualizowane automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko pojazd jest online.

App Connect3: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen zapewnia trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają wiele możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. W ramach „We Upgrade” funkcji Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ od Google można również używać bezprzewodowo w systemie nawigacji „Discover Media” oraz „Ready 2 Discover”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 

We Upgrade – szybki i łatwy dostęp do danych w smartfonie

Dodatkowe funkcje We Upgrade do Twojego Golfa

ACC to system asystujący w modelu Golf, który rozpoznaje samochody jadące przed Tobą i automatycznie utrzymuje od nich określoną odległość.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC4: utrzymuje odległość. i limity prędkości.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC (Adaptive Cruise Control) utrzymuje ustawioną przez użytkownika prędkość nawet do 210 km/h na stałym poziomie. Gdy Twój Golf zbliży się do poprzedzającego pojazdu, system ACC automatycznie dostosuje prędkość w granicach systemu, aby utrzymać ustawioną odległość.

Light Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

Za pośrednictwem We Upgrade można nawet doposażyć Golfa 8 w system asystujący Light Assist.
Za pośrednictwem We Upgrade można zwiększyć liczbę barw oświetlenia ambiente w modelu VW Golf 8.

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne): Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Oświetlenie ambientowe (wielobarwne) dostępne jako funkcja „We Upgrade” rozszerza pakiet barw, a tym samym zwiększa wybór barw do projektowania własnych akcentów oświetleniowych. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.