Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1
Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1
Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1

We Upgrade.
Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

We Connect 2 to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online i usług w wielu modelach Volkswagen. Od samego początku masz dostęp do licznych usług We Connect dzięki opcji online. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą Volkswagen ID funkcje We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również wygodniejsze. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie i dostosowanie do potrzeb użytkownika. I do tego niezwykle łatwo online w Twoim In-Car Shop systemu Infotainment. Tutaj jako użytkownik główny We Connect możesz zobaczyć funkcje „We Upgrade”1 dostępne do Twojego pojazdu.

--:--

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Funkcje We Upgrade do pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect

T-Roc, Tiguan, Touran lub Polo, jeżeli brakuje Ci nawigacji w Twoim VW, możesz rozszerzyć go o tę funkcję.

Nawigacja: wiesz, dokąd się udać

Marzysz o lepszej orientacji? Aktywuj funkcje nawigacji w systemie Infotainment „Ready 2 Discover” po zakupie pojazdu i wyposaż swój pojazd w intuicyjną nawigację. Dzięki włączeniu tej opcji otrzymasz zintegrowaną, intuicyjną nawigację z widokiem 2D mapy Europy i dostępem do celów specjalnych (POI). Po aktywowaniu funkcje te są dostępne w pojeździe na stałe i nie wymagają dostępu do Internetu ani zawarcia umowy We Connect. Oprócz praktycznych funkcji offline w połączeniu z licencją We Connect Plus można uzyskać dostęp do dodatkowych pomocnych usług online. Dzięki informacjom o ruchu drogowym jako użytkownik główny otrzymasz informacje o zmianach i zagrożeniach na trasie niemal w czasie rzeczywistym, a wyznaczanie trasy online zapewni zoptymalizowane i przewidujące prowadzenie do celu. Po wybraniu ustawienia „Udostępnij moją lokalizację” w systemie Infotainment dzięki funkcji Aktualizacja map online mapy są aktualizowane automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko pojazd jest online.

App Connect3: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen zapewnia trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają wiele możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. W ramach „We Upgrade” funkcji Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ od Google można również używać bezprzewodowo w systemie nawigacji „Discover Media” oraz „Ready 2 Discover”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 

We Upgrade – szybki i łatwy dostęp do danych w smartfonie

Dodatkowe funkcje We Upgrade do Twojego Golfa

ACC to system asystujący w modelu Golf, który rozpoznaje samochody jadące przed Tobą i automatycznie utrzymuje od nich określoną odległość.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC4: utrzymuje odległość. i limity prędkości.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC (Adaptive Cruise Control) utrzymuje ustawioną przez użytkownika prędkość nawet do 210 km/h na stałym poziomie. Gdy Twój Golf zbliży się do poprzedzającego pojazdu, system ACC automatycznie dostosuje prędkość w granicach systemu, aby utrzymać ustawioną odległość.

Za pośrednictwem We Upgrade można nawet doposażyć Golfa 8 w system asystujący Light Assist.

Light Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

Za pośrednictwem We Upgrade można zwiększyć liczbę barw oświetlenia ambiente w modelu VW Golf 8.

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne): Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Oświetlenie ambientowe (wielobarwne) dostępne jako funkcja „We Upgrade” rozszerza pakiet barw, a tym samym zwiększa wybór barw do projektowania własnych akcentów oświetleniowych. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.

We Upgrade. Ty też?

Masz już Golfa i ważną umowę We Connect? Wypróbuj teraz bezpłatnie wybrane funkcje przez jeden miesiąc jako użytkownik główny We Connect.

Przegląd funkcji We Upgrade do Twojego Volkswagena

Tutaj uzyskasz pierwszy wgląd w to, które wybrane funkcje „We Upgrade” można zawsze aktywować w wybranym pojeździe po jego zakupie. Zasadniczo pojazd musi być wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danej usługi „We Upgrade”. Aby dowiedzieć się konkretnie, które z nich są dostępne do Twojego Volkswagena, odwiedź In-Car Shop systemu Infotainment.  Tutaj użytkownik główny może zobaczyć funkcje „We Upgrade” dostępne konkretnie do swojego pojazdu.

Golf 8 i wersje modelu

Pozostałe modele obsługujące usługi We Connect

Nawigacja

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

App-Connect

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

Regulacja świateł drogowych Light Assist

-

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne)

-

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

-

Golf 8 i wersje modelu

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

Pozostałe modele obsługujące usługi We Connect

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu nabycia produktów We Upgrade jest wymagane konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa We Connect oraz wylegitymowanie się jako użytkownik główny, co jest równoznaczne z powiązaniem konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd był wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego produktu. Użytkownik główny może zobaczyć dostępne dla danego pojazdu produkty We Upgrade w In-Car Shop systemu Infotainment. W celu nabycia produktów odpłatnych w sklepie internetowym We Connect można zapisać metodę płatności, w In-Car Shop można płacić przelewem. Zakupione i aktywowane funkcje „We Upgrade” pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie można ich przenosić na inne pojazdy. 
2.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę We Connect lub We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu klient ma 90 dni na zarejestrowanie go na stroniewww.portal.volkswagen-we.com i bezpłatne korzystanie z usług przez cały uzgodniony czas.Korzystanie z mobilnych usług online We Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług „Streaming & Internet” oraz poszczególnych aplikacji In-Car App będzie ponosić firma Volkswagen AG w ramach obszaru działania sieci. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, poszczególnych aplikacji In-Car App oraz punktu dostępu WLAN można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich w obszarze działania sieci wielu krajów na terenie Europy. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego punktu dostępu WLAN. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w obszarze działania określonej sieci komórkowej. Pobieranie danych z Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a szczególnie w przypadku korzystania z usługi za granicą, może powodować naliczanie dodatkowych opłat, takich jak np. opłaty roamingowe. W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji We Connect jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług We Connect i We Connect Plus zależnie od kraju może przedstawiać się różnie i zależy zarówno od pojazdu, jak i wyposażenia. Usługi są dostępne przez ustalony okres obowiązywania umowy, a w okresie obowiązywania umowy ich treść może podlegać zmianom lub usługi te mogą zostać odpowiednio dostosowane. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.portal.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych.
3.
App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy pamiętać, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z tych trzech technologii, a dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/. 
4.
System ACC dostosowuje prędkość w zakresie od 30 km/h (20 mph) do 210 km/h (130 mph). W zależności od rynku podany zakres prędkości może się różnić. Regulację za pomocą systemu ACC można w każdej chwili anulować. Hamowanie przerywa regulację. Przyspieszanie przerywa proces regulacji odległości, a po zakończeniu procesu przyspieszania regulacja jest kontynuowana. Podłączenie przyczepy powoduje zmniejszenie dynamiki regulacji systemu ACC. Jeżeli automatyczne zwalnianie systemu ACC okaże się niewystarczające, system ACC zażąda dodatkowego hamowania, wyświetlając komunikat na zestawie wskaźników. Ponadto zapala się czerwona lampka ostrzegawcza i rozbrzmiewa dźwięk ostrzegawczy. Inteligentna technologia ACC nie jest w stanie pokonać zadanych fizycznie granic i działa wyłącznie w granicach systemu. Zwiększony komfort nigdy nie może prowadzić do podejmowania ryzyka ograniczającego bezpieczeństwo.
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen