We Upgrade – zawsze na czasie
We Upgrade – zawsze na czasie
We Upgrade – zawsze na czasie

We Upgrade.
Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

We Connect to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online w nowym Golfie, do których otrzymujesz dostęp już od samego początku. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą Volkswagen ID funkcje We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również wygodniejsze. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie, dostosowanych do potrzeb użytkownika po zakupie samochodu. I można to zrobić w łatwy sposób online poprzez Twój In-Car Shop systemu Infotainment. Tutaj jako użytkownik główny We Connect możesz zobaczyć funkcje „We Upgrade” dostępne do Twojego pojazdu.

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Funkcje We Upgrade do nowego Golfa

We Upgrade – szybki i łatwy dostęp do danych w smartfonie

App Connect: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane przewodowo bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen zapewnia trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają wiele możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. W ramach „We Upgrade” funkcji Apple CarPlay™ można również używać bezprzewodowo do systemu nawigacji „Discover Media”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 

We Upgrade – automatycznie włączanie i wyłączanie świateł mijania bez oślepiania

Light-Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą nowym Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

Wielobarwne oświetlenie ambiente: Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu nowemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Rozświetl wnętrze swojego pojazdu w 32 łagodnych kolorach. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.

We Upgrade – nastrojowe oświetlenie wnętrza

We Upgrade. Ty też?

Masz już nowego Golfa i ważną umowę We Connect? Będąc użytkownikiem głównym We Connect, za pośrednictwem In-Car Shop można teraz wypróbować wybrane funkcje bezpłatnie przez jeden miesiąc.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen