Funkcje We Upgrade można wybrać w sklepie In-Car Shop i poprzez sterowanie na ekranie systemu infotainment , zainstalować w samochodzie Volkswagen nową funkcjonalność.
1

We Upgrade.
Zaprogramowane na Twoją przyszłość.

Wszystkiego dobrego na przyszłość! Po zakupie pojazdu.

We Connect2 to dostęp do najnowszej generacji mobilnych usług online i usług w wielu modelach Volkswagena. Od samego początku masz dostęp do licznych usług We Connect dzięki opcji online. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się za pomocą konta Volkswagen ID funkcje We Connect sprawią, że codzienne życie stanie się nie tylko przyjemniejsze, lecz również bardziej wygodne. Nowością jest możliwość aktywowania wybranych nowych funkcji Volkswagena po jego zakupie. Dostosowanie do potrzeb użytkownika po zakupie pojazdu. W  prosty sposób w In-Car-Shop Twojego systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We ConnectOpens an external link. Tutaj jako użytkownik główny We Connect możesz zobaczyć funkcje „We Upgrade”1 dostępne do Twojego pojazdu i wygodnie kupić je bezpośrednio przez Internet.

--:--

Twój Volkswagen nigdy nie przestanie się uczyć: Funkcje We Upgrade do pojazdów przygotowanych do obsługi We Connect

T-Roc, Tiguan, Touran lub Polo, jeżeli brakuje Ci nawigacji w Twoim VW, możesz rozszerzyć go o tę funkcję.

Nawigacja: wiesz, dokąd się udać

Marzysz o lepszej orientacji? Aktywuj funkcje nawigacji w systemie Infotainment „Ready 2 Discover” po zakupie pojazdu i wyposaż swój pojazd w intuicyjną nawigację. Dzięki włączeniu tej opcji otrzymasz zintegrowaną, intuicyjną nawigację z widokiem 2D mapy Europy i dostępem do celów specjalnych (POI). Po aktywowaniu funkcje te są dostępne w pojeździe na stałe i nie wymagają dostępu do Internetu ani zawarcia umowy We Connect. Oprócz praktycznych funkcji offline w połączeniu z licencją We Connect Plus można uzyskać dostęp do dodatkowych pomocnych usług online. Dzięki informacjom o ruchu drogowym jako użytkownik główny otrzymasz informacje o zmianach i zagrożeniach na trasie niemal w czasie rzeczywistym, a wyznaczanie trasy online zapewni zoptymalizowane i przewidujące prowadzenie do celu. Po wybraniu ustawienia „Udostępnij moją lokalizację” w systemie Infotainment dzięki funkcji Aktualizacja map online mapy są aktualizowane automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko pojazd jest online.

App Connect3: korzystaj ze swoich aplikacji w samochodzie

Dzięki App-Connect wybrane aplikacje i treści są przesyłane bezpośrednio na wyświetlacz systemu Infotainment w Twoim Volkswagenie, umożliwiając wygodną i przejrzystą obsługę w zasięgu wzroku. Dzięki temu dostęp np. do muzyki, wiadomości, map lub audiobooków jest niesamowicie łatwy. Volkswagen zapewnia trzy interfejsy służące do podłączenia smartfonów, które dają wiele możliwości: Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google oraz MirrorLink®. W ramach „We Upgrade” funkcji Apple CarPlay™ oraz Android Auto™ od Google można również używać bezprzewodowo w systemie nawigacji „Discover Media” oraz „Ready 2 Discover”. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. 

We Upgrade – szybki i łatwy dostęp do danych w smartfonie

Dodatkowe funkcje We Upgrade do Twojego Golfa

ACC to system asystujący w modelu Golf, który rozpoznaje samochody jadące przed Tobą i automatycznie utrzymuje od nich określoną odległość.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC4: utrzymuje odległość. i limity prędkości.

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC (Adaptive Cruise Control) utrzymuje ustawioną przez użytkownika prędkość nawet do 210 km/h na stałym poziomie. Gdy Twój Golf zbliży się do poprzedzającego pojazdu, system ACC automatycznie dostosuje prędkość w granicach systemu, aby utrzymać ustawioną odległość.

Light Assist: bez oślepiania. W niemal każdej sytuacji.

Regulacja świateł drogowych „Light Assist” stawia jazdę nocą Golfem w zupełnie nowym świetle. Dzięki kamerze zainstalowanej za przednią szybą funkcja Light Assist może wykrywać nadjeżdżające i poprzedzające pojazdy w obszarze działania systemu i automatycznie sterować światłami mijania i światłami drogowymi. Czyż nie są to dla Ciebie świetne widoki?

Za pośrednictwem We Upgrade można nawet doposażyć Golfa 8 w system asystujący Light Assist.
Za pośrednictwem We Upgrade można zwiększyć liczbę barw oświetlenia ambiente w modelu VW Golf 8.

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne): Dla zapewnienia spokoju wnętrza.

Nadaj swojemu Golfowi więcej osobowości. Rozszerzenie podstawowego oświetlenia ambiente umożliwia podświetlenie wnętrza odpowiednio do nastroju dzięki indywidualnie dobieranym kolorom. Oświetlenie ambientowe (wielobarwne) dostępne jako funkcja „We Upgrade” rozszerza pakiet barw, a tym samym zwiększa wybór barw do projektowania własnych akcentów oświetleniowych. Chłodniejszy lub cieplejszy klimat kolorystyczny, w oświetlonej metropolii, lub nocą na ciemnej, wiejskiej drodze: Przy każdej podróży twórz inną atmosferę, która pasuje do Ciebie i Twoich pasażerów.

Zdjęcie wnętrza Golfa nocą. Wyróżni Cię z tłumu: dokupione w ramach We Upgrade oświetlenie ambientowe (efekt)

Oświetlenie ambientowe (efekt): oświecająco informacyjne

Dzięki oświetleniu ambientowemu (efekt) można rozszerzyć podstawowe oświetlenie ambiente o intuicyjnie sterowaną wizualizację różnych funkcji. W zależności od wyposażenia funkcje te obejmują treści ostrzegawcze i informacyjne, takie jak wyświetlanie przyspieszenia lub ostrzeganie o niezamknięciu drzwi.

We Upgrade. Ty też?

Masz już Golfa i ważną umowę We Connect? Wypróbuj teraz bezpłatnie wybrane funkcje przez jeden miesiąc jako użytkownik główny We Connect.

Przegląd funkcji We Upgrade do Twojego Volkswagena

Tutaj uzyskasz pierwszy wgląd w to, które wybrane funkcje „We Upgrade” można zawsze aktywować w wybranym pojeździe po jego zakupie. Zasadniczo pojazd musi być wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danej usługi „We Upgrade”. Aby dowiedzieć się, które z nich są dostępne konkretnie do Twojego Volkswagena, sprawdź In-Car Shop systemu Infotainment lub Sklep internetowy We ConnectOpens an external link. Tutaj użytkownik główny może obejrzeć i kupić funkcje „We Upgrade” dostępne konkretnie do danego pojazdu.

Golf 8 i wersje modelu

Pozostałe modele obsługujące usługi We Connect

Cena (z podatkiem VAT)

Nawigacja

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

 3.150 PLN*

App-Connect

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

 1.259 PLN*

Regulacja świateł drogowych Light Assist

-

 865 PLN*

Oświetlenie ambientowe (wielobarwne)

-

 275 PLN*

Oświetlenie ambientowe (efekt)

-

 179 PLN*

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

-

 1.790 PLN*

Golf 8 i wersje modelu

Pozostałe modele obsługujące usługi We Connect

Informacje będą dostępne w późniejszym czasie

Cena (z podatkiem VAT)

 3.150 PLN*

 *Cena na rynek polski z podatkiem VAT. Obowiązują prawnie wiążące ceny, które w chwili dokonywania zakupu wyświetlają się w sklepie internetowym We Connect lub w sklepie In-Car Shop. Ceny mogą się różnić w zależności od pojazdu i wyposażenia.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800 - 1216 777 (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
weconnect-support@volkswagen.deOpens a mail link

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu nabycia produktów We Upgrade jest wymagane konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa We Connect oraz uwierzytelnienie się jako użytkownik główny, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest, aby pojazd spełniał również wymagania techniczne niezbędne dla danego produktu. Dostępne dla danego pojazdu produkty We Upgrade użytkownik główny może zobaczyć w In-Car Shop systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We Connect pod adresem shop.volkswagen-we.com. Produkty płatne można nabyć zarówno w In-Car Shop, jak i w Sklepie internetowym We Connect, korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. Zakupione i aktywowane funkcje We Upgrade pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.
2.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online osobną umowę We Connect lub We Connect Plus z Volkswagen AG. W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie go na stronie www.myvolkswagen.net lub przez aplikację „Volkswagen We Connect” (dostępna w App Store i Google Play Store), aby bezpłatnie korzystać z usług przez cały czas trwania umowy.
Korzystanie z mobilnych usług online We Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług „Streaming & Internet” oraz poszczególnych aplikacji In-Car App ponosi Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, poszczególnych aplikacji In-Car App oraz hotspotu WLAN można nabywać płatne pakiety danych od partnera dostarczającego usługi telekomunikacyjne – Cubic Telecom – i korzystać z nich w ramach zasięgu sieci wielu krajów na terenie Europy. Z danych w ramach tych pakietów mogą korzystać wszyscy użytkownicy i pasażerowie. Informacje dotyczące warunków cen i obsługiwanych krajów są dostępne pod adresem https://vw.cubictelecom.com. Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją hotspotu mobilnego WLAN. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).
W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji We Connect potrzebujesz smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą między dostawcą usług telekomunikacyjnych a użytkownikiem. 
Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług We Connect i We Connect Plus zależnie od kraju może się różnić w zależności od kraju i zależy zarówno od pojazdu, jak i wyposażenia. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy i w tym czasie mogą podlegać zmianom merytorycznym lub ich świadczenie może zostać zakończone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u dostawców usług telekomunikacyjnych.
3.
App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy również wziąć pod uwagę, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z trzech technologii, że w czasie trwania umowy dostawca może dokonać zmian treści funkcji lub może wycofać te funkcje oraz że dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/. 
4.
System ACC dostosowuje prędkość w zakresie od 30 km/h (20 mph) do 210 km/h (130 mph). W zależności od rynku podany zakres prędkości może się różnić. Regulację za pomocą systemu ACC można w każdej chwili anulować. Hamowanie przerywa regulację. Przyspieszanie przerywa proces regulacji odległości, a po zakończeniu procesu przyspieszania regulacja jest kontynuowana. Podłączenie przyczepy powoduje zmniejszenie dynamiki regulacji systemu ACC. Jeżeli automatyczne zwalnianie systemu ACC okaże się niewystarczające, system ACC zażąda dodatkowego hamowania, wyświetlając komunikat na zestawie wskaźników. Ponadto zapala się czerwona lampka ostrzegawcza i rozbrzmiewa dźwięk ostrzegawczy. Inteligentna technologia ACC nie jest w stanie pokonać zadanych fizycznie granic i działa wyłącznie w granicach systemu. Zwiększony komfort nigdy nie może prowadzić do podejmowania ryzyka ograniczającego bezpieczeństwo.
 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html