Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1,2
Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1,2
Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1,2

We Connect Start
Łączy w sieć, wspiera, sprawia, że spokojniej dojedziesz do celu

Inteligentne połączenie z Twoim Volkswagenem ID.

Jeździsz modelem serii ID.? W przyszłości będziesz podróżować nie tylko w pełni elektrycznie, lecz również zapewnisz sobie nieograniczone połączenie w sieć dzięki We Connect Start. Automatyczny system połączenia alarmowego eCall jest dostępny od samego początku. A dzięki usługom online We Connect Start możesz zainstalować na pokładzie cyfrowych asystentów, którzy dostarczają aktualnych informacji dotyczących zarządzania ładowaniem lub ruchu drogowego oraz obsługują wybrane funkcje zdalnie za pośrednictwem smartfona.

 • Informacje o ruchu drogowym
  Informacje o ruchu drogowym

Ponad ruchem drogowym

 • Informacje o ruchu drogowym
  Informacje o ruchu drogowym

Od teraz ruch drogowy już nigdy nie zakłóci Twojego spokoju, ponieważ Twój Volkswagen ID. myśli razem z Tobą. W czasie zbliżonym do rzeczywistego system nawigacji uzyskuje dostęp do informacji o ruchu drogowym, wykrywa wypadki, roboty drogowe lub inne zakłócenia ruchu i zawsze sugeruje optymalną trasę. To oszczędność czasu i nerwów.

Połączenie w sieć dzięki aplikacji We Connect ID.

Pobierz aktualizację komfortową do swojej serii ID.: Aplikacja We Connect ID. to połączenie z Twoim Volkswagenem ID. i wszystkim, co jest dla ciebie ważne. Zmienia Twój smartfon w pilot, za pomocą którego możesz sterować wieloma pomocnymi funkcjami pojazdu. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje o swoim ID. masz zawsze pod ręką – nawet wtedy, gdy w nim nie siedzisz.

Przejdź do App Store

Przejdź do Play Store

We Connect ID., aplikacja do Twojego ID.
3
3.
Ilustracje mogą się różnić

Wystarczy się zarejestrować, aby rozpocząć

Tutaj wyjaśniamy, jak aktywować We Connect Start w kilku krokach i korzystać z naszych usług cyfrowych w samochodzie i na smartfonie.

--:--

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę We Connect Start. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie pojazdu za pośrednictwem aplikacji We Connect ID i bezpłatne korzystanie z usług We Connect Start przez cały uzgodniony okres.
Korzystanie z mobilnych usług online We Connect Start jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Naliczane w związku z tym koszty transmisji danych w Europie będzie ponosić firma Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci.
W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji We Connect ID. jest wymagany smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej. 
Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług może przedstawiać się różnie w zależności od kraju. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy i w tym czasie mogę podlegać zmianom treści lub zostać zawieszone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych.
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen