Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1
Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1
Połącz swój model ID. w sieć dzięki We Connect Start
1

We Connect Start
Łączy w sieć, wspiera, sprawia, że spokojniej dojedziesz do celu

Inteligentne połączenie z Twoim Volkswagenem ID.

Jeździsz modelem serii ID.? W przyszłości będziesz podróżować nie tylko w pełni elektrycznie, lecz również zapewnisz sobie nieograniczone połączenie w sieć dzięki We Connect Start. Automatyczny system połączenia alarmowego eCall jest dostępny od samego początku. A dzięki usługom online We Connect Start możesz zainstalować na pokładzie cyfrowych asystentów, którzy dostarczają aktualnych informacji dotyczących zarządzania ładowaniem lub ruchu drogowego oraz obsługują wybrane funkcje zdalnie za pośrednictwem smartfona.

Ponad ruchem drogowym

Od teraz ruch drogowy już nigdy nie zakłóci Twojego spokoju, ponieważ Twój Volkswagen ID. myśli razem z Tobą. W czasie zbliżonym do rzeczywistego system nawigacji uzyskuje dostęp do informacji o ruchu drogowym, wykrywa wypadki, roboty drogowe lub inne zakłócenia ruchu i zawsze sugeruje optymalną trasę. To oszczędność czasu i nerwów.

Połączenie w sieć dzięki aplikacji We Connect ID.

Pobierz aktualizację komfortową do swojej serii ID.: Aplikacja We Connect ID. to połączenie z Twoim Volkswagenem ID. i wszystkim, co jest dla ciebie ważne. Zmienia Twój smartfon w pilot, za pomocą którego możesz sterować wieloma pomocnymi funkcjami pojazdu. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje o swoim ID. masz zawsze pod ręką – nawet wtedy, gdy w nim nie siedzisz.

Przejdź do App Store

Przejdź do Play Store

We Connect ID., aplikacja do Twojego ID.
3.
Ilustracje mogą się różnić

Wystarczy się zarejestrować, aby rozpocząć

Tutaj wyjaśniamy, jak aktywować We Connect Start w kilku krokach i korzystać z naszych usług cyfrowych w samochodzie i na smartfonie.

--:--

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika w serwisie Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online z firmą Volkswagen AG osobną umowę We Connect Start. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie pojazdu za pośrednictwem aplikacji We Connect ID i bezpłatne korzystanie z usług We Connect Start przez cały uzgodniony okres.
Korzystanie z mobilnych usług online We Connect Start jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Naliczane w związku z tym koszty transmisji danych w Europie będzie ponosić firma Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci.
W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji We Connect ID. jest wymagany smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej. 
Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług może przedstawiać się różnie w zależności od kraju. Usługi są dostępne przez określony czas trwania umowy i w tym czasie mogę podlegać zmianom treści lub zostać zawieszone. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u partnera Volkswagen. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych.
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen