Ujęcie boczne niebieskiego VW ID., dwie osoby rozmawiają ze sobą, na pierwszym planie tył VW ID.3

Mobilne bezpieczeństwo w zasięgu ręki

1.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 19,3–16,4; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

2.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 16,3–15,2; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdów są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Mobilne bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Przebiła Ci się opona w czasie podróży? Aktywując pomoc drogową w Twoim ID. odpowiednie służby są już w drodze. Nawet gdy Twój samochód elektryczny zarejestruje wypadek, zapewnimy Ci pełną opiekę. Taką wygodę zapewnia mobilne bezpieczeństwo

Połączenie z numerem alarmowym w Twoim ID. 

Gdy Twój ID. zarejestruje poważniejszy wypadek, automatycznie wezwie pomoc za pośrednictwem obowiązkowego w Unii Europejskiej systemu połączenia alarmowego eCall, a wszystkie najważniejsze dane zostaną przekazane do najbliższego centrum powiadamiania ratunkowego.Ponadto możesz użyć przycisku SOS w pojeździe, aby ręcznie zainicjować połączenie alarmowe. Następnie zostaniesz osobiście zaopiekuje się Tobą pracownik centrum obsługi telefonicznej. Z tej usługi można korzystać nawet w przypadku nieaktywowania We Connect. Dzięki temu w nagłym wypadku będziesz w dobrych rękach.

Widok z dołu na kokpit VW ID.4 z panoramicznym szklanym dachem, mężczyzna na fotelu kierowcy korzysta z elementów obsługowych w konsoli w dachu
Widok przez szybę boczną VW ID.3 na kobietę obsługującą smartfona

Zgłaszanie awarii w Twoim ID. 

W razie awarii w każdej chwili możesz aktywować w swoim ID. pomoc drogową. W wielu krajach Europy. Za naciśnięciem przycisku nastąpi automatyczne połączenie z centrum obsługi telefonicznej, które pomoże Ci, przekazując zalecane działanie lub wysyłając do Ciebie samochód serwisowy Volkswagen. W przypadku zawarcia umowy We Connect dane pojazdu są przekazywane automatycznie.

„Travel Assist” z danymi wielu pojazdów w Twoim ID. 

Opcjonalna usługa „Travel Assist” z danymi wielu pojazdów może stale prowadzić Twojego ID. środkiem pasa ruchu lub wzdłuż wybranej linii, jednocześnie automatycznie utrzymując ustawioną prędkość maksymalną i odległość od poprzedzających pojazdów. Ponadto usługa „Travel Assist” monitoruje ruch pojazdów dookoła, aby na życzenie pomóc Ci zmienić pas ruchu na autostradzie. W połączeniu z We Connect i odpowiednią umową dodatkową do danych wielu pojazdów korzystanie jest również możliwe na drogach lokalnych z tylko jednym pasem ruchu.

Schematyczny widok asystenta jazdy „Travel Assist” w VW ID.5
10
10.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,4–16,1; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.