Srebrny VW Passat GTE, w tle kobieta w niebieskiej garsonce.
2

We Connect Fleet.
Twoje cyfrowe narzędzie do zarządzania flotą.

1.
Zużycie paliwa, l/100 km: łącznie 1,4 - 1,3; zużycie prądu, kWh/100 km: łącznie 12,6 - 12,2; emisja CO₂ łącznie, g/km: 32 - 30; klasa skuteczności: A+

Dbanie o terminy wizyt w serwisie, kontrola opłat za tankowanie i obniżenie kosztów. Zarządzanie flotą może być czasochłonne. Z We Connect Fleet to bardzo proste. Dzięki temu narzędziu możesz cyfrowo zarządzać swoją flotą. Poprzez WebPortal szybko i łatwo uzyskasz dostęp do najważniejszych danych pojazdu. Dzięki aplikacji Connect Fleet Twoi kierowcy mogą na przykład łatwiej przekazywać pokwitowania lub prowadzić dziennik pokładowy. Wszystko w formie cyfrowej.

Twoje korzyści w skrócie:

 • Łatwe i szybkie zarządzanie flotą
 • WebPortal dla menedżera floty
 • Aplikacja We Connect Fleet dla kierowców
 • Optymalizacja kosztów utrzymania floty
 • Skrócenie czasów przestoju
 • Obniżenie nakładu pracy związanego z dokumentacją i zarządzaniem

Nigdy już nie zapomnisz o swojej wizycie w serwisie

Przestoje to strata pieniędzy. Dlatego We Connect Fleet w WebPortalu automatycznie przypomina o wymianie oleju i innych wizytach w serwisie. Wybrane komunikaty ostrzegawcze są przesyłane bezpośrednio z pojazdu do WebPortalu. Ponadto w WebPortalu kierowcy mogą ręcznie zgłaszać szkody i wysyłać inne powiadomienia, a Ty za pośrednictwem portalu możesz od razu przesłać zgłoszenie serwisowe do swojego partnera serwisowego. Dzięki temu Twoja flota jest zawsze gotowa do działania.

Warunki korzystania dla We Connect Fleet

VW Passat i VW Passat Variant zaparkowane na zewnątrz, widziane pod kątem z góry

Różne usługi dla różnych modelia

Usługa We Connect Fleet jest dostępna do wielu modeli Volkswagena z obsługą We Connect. Za pomocą testu kompatybilnościOpens an external link można szybko i łatwo sprawdzić, czy posiadane modele pojazdów obsługują We Connect. Pojazdy innych producentów można dodatkowo wyposażyć w LINK 610 Box. 

Zamawianie We Connect Fleet

W mgnieniu oka w Twoich pojazdach

We wszystkich pojazdach z obsługą We Connect moduł VW TelematikBox (moduł łączności OCU) jest zamontowany seryjnie. Pakiet „Przygotowanie do usług online w zakresie zarządzania flotą” w pojazdach, dla których jest dostępna usługa We Connect Fleet, można zamówić bezpośrednio w konfiguratorze pojazdu jako wyposażenie fabryczne. Ponadto licencję We Connect Fleet możesz zakupić lub odnowić w sklepie internetowym na WebPortalu. W sprawach związanych z doposażeniem pojazdów innych marek w LINK 610 Box prosimy o kontakt z doradcą ds. zarządzania flotą w dziale Volkswagen dla Kluczowych Klientów.

Dwóch mężczyzn rozmawia, stojąc z tyłu czerwonego VW.

Zarejestruj się lub zaloguj się teraz

Zaloguj się lub zarejestruj się już teraz, aby korzystać z cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą w ramach We Connect Fleet.

Instalacja

Wystarczą trzy kroki, aby wejść do cyfrowego świata zarządzania flotą.

1
Rejestracja

Potrzebujesz konta ONE Business IDOpens an external link. Przy użyciu tego konta możesz się zarejestrować na WebPortaluOpens an external link, aby korzystać z usług We Connect Fleet.

2
Tworzenie kont kierowców

Za pośrednictwem WebPortalu możesz utworzyć konta kierowców dla swoich pracowników w celu logowania się w aplikacji. Twoi kierowcy mogą pobrać aplikację We Connect Fleet w Apple App Store lub Google Play Store.

We Connect Fleet w Apple App StoreOpens an external link
We Connect Fleet w Google Play StoreOpens an external link

3
Dodaj pojazdy

Dodaj wszystkie pojazdy swojej floty do WebPortalu za pomocą numerów identyfikacyjnych pojazdu. 

Często zadawane pytania dotyczące We Connect Fleet

Masz pytania dotyczące cyfrowego zarządzania flotą? Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800 - 1216 777 (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 987. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
weconnectfleet-support@volkswagen.deOpens a mail link

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

2.
Podane wartości dotyczące zużycia i emisji zostały określone według ustawowych metod pomiarowych. Od 1 września 2017 określone nowe pojazdy są dopuszczane na podstawie zharmonizowanej światowo metody kontroli dla pojazdów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), bardziej realistycznej metody kontrolnej służącej do pomiaru zużycia paliwa i emisji CO₂. Od 1 września 2018 r. WLTP będzie stopniowo zastępowała nowy europejski cykl jezdny. Z racji bardziej realistycznych warunków kontrolnych wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mierzone według metody WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone według nowego europejskiego cyklu jezdnego. W rezultacie od 1 września 2018 roku mogą wystąpić odpowiednie zmiany dotyczące opodatkowania pojazdów. Więcej informacji na temat różnic pomiędzy WLTP i nowym europejskim cyklem jezdnym można znaleźć na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html.

Obecnie w sposób wiążący należy podawać jeszcze wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego. W przypadku nowych pojazdów dopuszczonych według metody WLTP wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego określa się na podstawie wartości WLTP. Dodatkowe dane wartości WLTP mogą następować dobrowolnie do ich zobowiązującego zastosowania. Jeżeli wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego są podawane w formie przedziałów, nie dotyczą pojedynczego pojazdu i nie stanowią integralnego elementu oferty. Służą one wyłącznie celom porównania między różnymi typami pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (części dobudowywane, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisję CO₂ i wartości mocy jezdnej pojazdu.

Dalsze informacje dotyczące oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych, określonych emisji CO₂ nowych samochodów osobowych znajdują się w „Wytycznych dotyczących zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia prądu w nowych samochodach osobowych”, która jest nieodpłatnie dostępna we wszystkich punktach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).
 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html