--:--
--:--
--:--

Stay connected. Stay charged.

Elektryczne, efektywne i w pełni skomunikowane modele ID. wskazują drogę do inteligentnej mobilności. Dzięki aplikacji We Connect ID. użytkowanie Volkswagena ID.3 lub ID.4 staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, aplikacja pozwala bowiem sprawdzić na smartfonie na przykład poziom naładowania baterii, pozostały zasięg lub upewnić się, czy przewód do ładowania jest podłączony.1
Natomiast We Connect Start umożliwia dostęp podczas jazdy do aktualnych informacji o sytuacji drogowej oraz pomaga znaleźć stacje ładowania w pobliżu i sprawdzić ich dostępność oraz ceny.

Odkryj nową, inteligentną formę mobilności.

Do We Connect Start
Do We Charge

W zasięgu:
modele Volkswagen ID.

Żółty VW ID.4 w widoku z boku

ID.4.  – stworzony do wielkich rzeczy

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje Ci wolność. Osiągi, które zachwycają. I komfort intuicyjnej obsługi, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, przyjazny dla środowiska jak ID.

Niebieski VW ID.3, oglądany pod kątem z przodu.

ID.3.  – początek nowego

ID. 3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektromobilności. Elektryzujące osiągi połączone zostały z nowoczesną stylistyką i zasięgami umożliwiającymi wygodną codzienną eksploatację. To model idealny dla osób szukających zmian. Przyszłość czeka za progiem – sprawdź, jak wygląda.

Odkryj różnorodność mobilnych usług online

Mobilność i komunikacja.

Strona główna We Connect ID. Aplikacja na smartfona

Aplikacja We Connect ID.1 to Twój cyfrowy towarzysz podróży. Dzięki niej możesz łączyć się ze swoim Volkswagenem ID. z dowolnego miejsca. Bezpłatna aplikacja pozwoli Ci sprawdzić aktualny zasięg Twojego ID.3 i ID.4, ustawić żądaną temperaturę wnętrza, znaleźć stacje ładowania i korzystać z wielu innych funkcji. Sprawdź korzyści, jakie daje We Connect Start i aplikacja We Connect ID. dla Twojego ID.3 i ID.4.

Do App StoreOpens an external link
Do Play StoreOpens an external link

Biały ID. 3 po przekątnej od przodu

Od rozrywki przez klimatyzację po zarządzanie ładowaniem w trasie i w domu – z mobilnymi usługami online We Connect Start i aplikacją We Connect ID. Twój Volkswagen ID. będzie połączony z cyfrowym światem mobilności.
Dzięki zintegrowanej karcie eSIM możesz również sprawdzić informacje o sytuacji drogowej, status samochodu oraz zaplanować podróż.

Do We Connect Start

Nie trać z oczu tego, co ważne

Kobieta ze smartfonem na niebieskim tle