--:--

Stay connected

Stay connected. Stay charged.

Elektryczne, efektywne i w pełni skomunikowane modele ID. wskazują drogę do inteligentnej mobilności. Dzięki aplikacji We Connect ID. użytkowanie Volkswagena ID.3 lub ID.4 staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, aplikacja pozwala bowiem sprawdzić na smartfonie na przykład poziom naładowania baterii, pozostały zasięg lub upewnić się, czy przewód do ładowania jest podłączony.1
Natomiast We Connect Start umożliwia dostęp podczas jazdy do aktualnych informacji o sytuacji drogowej oraz pomaga znaleźć stacje ładowania w pobliżu i sprawdzić ich dostępność oraz ceny.

Odkryj nową, inteligentną formę mobilności.

Przejdź do We Connect Start
Przejdź do We Charge

W zasięgu:
modele Volkswagen ID.

Żółty VW ID.4 w widoku z boku

ID.4.  – stworzony do wielkich rzeczy

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje Ci wolność. Osiągi, które zachwycają. I komfort intuicyjnej obsługi, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, przyjazny dla środowiska jak ID.

Niebieski VW ID.3, oglądany pod kątem z przodu.

ID.3.  – początek nowego

ID. 3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektromobilności. Elektryzujące osiągi połączone zostały z nowoczesną stylistyką i zasięgami umożliwiającymi wygodną codzienną eksploatację. To model idealny dla osób szukających zmian. Przyszłość czeka za progiem – sprawdź, jak wygląda.

Odkryj różnorodność mobilnych usług online

Mobilność i komunikacja.

Strona główna We Connect ID. Aplikacja na smartfona

Aplikacja We Connect ID.1 to Twój cyfrowy towarzysz podróży. Dzięki niej możesz łączyć się ze swoim Volkswagenem ID. z dowolnego miejsca. Bezpłatna aplikacja pozwoli Ci sprawdzić aktualny zasięg Twojego ID.3 i ID.4, ustawić żądaną temperaturę wnętrza, znaleźć stacje ładowania i korzystać z wielu innych funkcji. Sprawdź korzyści, jakie daje We Connect Start i aplikacja We Connect ID. dla Twojego ID.3 i ID.4.

Przejdź do App StoreOpens an external link
Przejdź do Play StoreOpens an external link

Biały ID. 3 po przekątnej od przodu

Od rozrywki przez klimatyzację po zarządzanie ładowaniem w trasie i w domu – z mobilnymi usługami online We Connect Start i aplikacją We Connect ID. Twój Volkswagen ID. będzie połączony z cyfrowym światem mobilności.
Dzięki zintegrowanej karcie eSIM możesz również sprawdzić informacje o sytuacji drogowej, status samochodu oraz zaplanować podróż.

Przejdź do We Connect Start

Nie trać z oczu tego, co ważne

Kobieta ze smartfonem na niebieskim tle

We Charge. Także w przyszłości nie trać połączenia.

We Charge. Także w przyszłości nie trać połączenia.

Kobieta ładuje swój żółty VW ID.4

Nowymi modelami Volkswagena ID. nie tylko będziesz jeździł w pełni elektrycznie, lecz także możesz korzystać ze wszystkich zalet naszej cyfrowej oferty ładowania. We Charge pozwala wygodnie sterować przy użyciu aplikacji1 procesem ładowania, niezależnie, czy chcesz ładować w domu z opcjonalnego Wallbox2, czy też na jednej z ponad 150 tysięcy stacji ładowania3 w całej Europie. Możesz także znaleźć stacje ładowania i uwzględnić je przy planowaniu trasy - wystarczy jedna karta na ładowanie2 i kilka kliknięć w aplikacji We Connect ID. Twoja mobilność przyszłości może być nie tylko w 100% elektryczna, lecz również wygodna, łatwa i przyjemna.

Do wyboru są trzy taryfy2. Wybierz tą, która jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb i wygodnie kontroluj koszty ładowania.

Dowiedz się więcej i poznaj taryfy opłat za ładowanie

Przejdź do App StoreOpens an external link
Przejdź do Play StoreOpens an external link

 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
W celu korzystania z usług We Connect  i aplikacji We Connect ID. musisz posiadać konto Volkswagen ID i zalogować się w We Connect Start podając nazwę użytkownika i hasło.  Konieczne jest także zawarcie online oddzielnej umowy z Volkswagen AG na korzystanie z We Connect.  Po odbiorze samochodu masz 90 dni na zarejestrowanie samochodu przy użyciu aplikacji We Connect ID. Po rejestracji możesz korzystać z usług We Connect Start bezpłatnie przez okres określony w umowie. Korzystanie z usług mobilnych online We Connect Start następuje przez zintegrowane połączenie internetowe. Związane z nimi koszty transmisji danych w Europie na obszarach objętych zasięgiem sieci ponosi Volkswagen AG.  Korzystanie z bezpłatnej aplikacji We Connect ID.  wymaga smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM  z opcją transmisji danych na podstawie oddzielnej umowy z operatorem sieci komórkowych. Dostępność usług opisanych w pakietach może różnić się w poszczególnych krajach. Usługi są dostępne przez określony okres obowiązywania umowy i mogą podlegać modyfikacjom. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u Partnerów Volkswagena. Informacje o taryfach dostępne u operatorów sieci komórkowych.
2.
Taryfy opłat za ładowanie, karta na ładowanie oraz modele ID. Charger są oferowane przez Volkswagen Group Charging GmbH.
3.
Ponad 80% dostępnej w Europie infrastruktury do ładowania.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.