--:--

Stay connected

Stay connected. Stay charged.

Elektryczne, efektywne i w pełni skomunikowane modele ID. wskazują drogę do inteligentnej mobilności. Dzięki aplikacji We Connect ID. użytkowanie Volkswagena ID.3 lub ID.4 staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, aplikacja pozwala bowiem sprawdzić na smartfonie na przykład poziom naładowania baterii, pozostały zasięg lub upewnić się, czy przewód do ładowania jest podłączony.1
Natomiast We Connect Start umożliwia dostęp podczas jazdy do aktualnych informacji o sytuacji drogowej oraz pomaga znaleźć stacje ładowania w pobliżu i sprawdzić ich dostępność oraz ceny.

Odkryj nową, inteligentną formę mobilności.

Przejdź do We Connect Start
Przejdź do We Charge

W zasięgu:
modele Volkswagen ID.

Żółty VW ID.4 w widoku z boku

ID.4.  – stworzony do wielkich rzeczy

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje Ci wolność. Osiągi, które zachwycają. I komfort intuicyjnej obsługi, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, przyjazny dla środowiska jak ID.

Niebieski VW ID.3, oglądany pod kątem z przodu.

ID.3.  – początek nowego

ID. 3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektromobilności. Elektryzujące osiągi połączone zostały z nowoczesną stylistyką i zasięgami umożliwiającymi wygodną codzienną eksploatację. To model idealny dla osób szukających zmian. Przyszłość czeka za progiem – sprawdź, jak wygląda.

Odkryj różnorodność mobilnych usług online