Ups !!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68
 • Safari od wersji 11
 • Firefox od wersji 61
 • Edge od wersji 42
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen

Touareg i Car-Net

Cały świat w Twoim Touareg dzięki Car-Net

Cały świat w Twoim Touareg dzięki Car-Net

Pełne połączenie. Touareg.

Internet i cyfrowa łączność stały się już częścią naszej codzienności, dlaczego mielibyśmy z nich rezygnować w samochodzie? W modelu Touareg mobilne usługi online Car-Net są zatem dostępne seryjnie po aktywacji i znajdują się na nowym poziomie:
maksymalna łączność.

Wymogi dotyczące Car-Net

 • VW Touareg z eSim
  VW Touareg z eSim
 • Z VW Touareg możesz bezproblemowo stawiać czoła codzienności.
  Z VW Touareg możesz bezproblemowo stawiać czoła codzienności.
 • Dzięki VW Touareg będziesz za sprawą inteligentnej nawigacji zawsze o krok do przodu.
  Dzięki VW Touareg będziesz za sprawą inteligentnej nawigacji zawsze o krok do przodu.
 • VW Touareg połączy Cię także w sytuacji awaryjnej.
  VW Touareg połączy Cię także w sytuacji awaryjnej.
 • Połącz swój smartfon z VW Touareg.
  Połącz swój smartfon z VW Touareg.

Łączność zdefiniowana na nowo

 • VW Touareg z eSim
  VW Touareg z eSim

Wbudowana na stałe karta eSIM zapewnia stały dostęp do Internetu, a przez to do świata mobilnych usług online Car-Net. Gwarantuje to dostęp do informacji non-stop i nieograniczoną rozrywkę.

Guide & Inform Premium

Wyszukiwanie interesujących miejsc w okolicy, najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym bezpośrednio z Internetu oraz wiele innych funkcji. W ekskluzywnym pakiecie „Guide & Inform Premium” dla Touareg, nowe radio internetowe i hybrydowe usługi radiowe zapewniają nieograniczoną rozrywkę w pojeździe.  Dzięki obliczaniu tras online, trójwymiarowemu widokowi miasta w wybranych lokalizacjach, mapom satelitarnym oraz stopniowym aktualizacjom online materiałów mapowych, nawigacja staje się jeszcze inteligentniejsza i wyraźniejsza. Aktualne wiadomości są nie tylko wyświetlane, ale mogą być również w wygodny sposób odczytywane.

 • VW Touareg Discover Pro Radio
  VW Touareg Discover Pro Radio
 • VW Touareg Discover Pro Car-Net
  VW Touareg Discover Pro Car-Net
 • Funkcja WLAN VW Touareg w samochodzie
  Funkcja WLAN VW Touareg w samochodzie

Bezgraniczna rozrywka

 • VW Touareg Discover Pro Radio
  VW Touareg Discover Pro Radio

Nieważne, gdzie się aktualnie znajdujesz: dzięki radiu internetowemu nie musisz już rezygnować ze swojej ulubionej stacji radiowej i podcastów. Jeśli słuchając standardowego radia, wyjedziesz poza strefę zasięgu, funkcja radia hybrydowego automatycznie przełączy się z odbioru naziemnego na strumieniowanie internetowe. Dzięki temu będzie można nadal bez przeszkód słuchać ulubionej stacji.
Aby móc korzystać z usług radio internetowe i radio hybrydowe, należy kupić pakiety usług do eSim lub korzystać z własnego połączenia transmisji danych.

Security & Service

Za sprawą „Security & Service" możesz podróżować bardziej komfortowo. Pakiet usług Car-Net zapewnia mobilny dostęp do ważnych funkcji pojazdu oraz łączy elastyczność z przejrzystością, co zapewnia jeszcze wyższy poziom komfortu. Nieważne, czy korzystasz z funkcji planowania wizyty w serwisie, automatycznego zgłoszenia wypadku, zgłoszenia awarii, ogrzewania postojowego online, czy też układu alarmowego online: osobiste usługi pomagają w niemal każdej sytuacji i zapewniają wszelkie ważne informacje dotyczące mobilności.

 • Nagrywanie jazdy w VW Touareg
  Nagrywanie jazdy w VW Touareg
 • Wygodnie uzgodnij termin: za sprawą planowania wizyty w serwisie.
  Wygodnie uzgodnij termin: za sprawą planowania wizyty w serwisie.
 • Uważa sam na siebie: w razie próby włamania VW Touareg wysyła powiadomienie.
  Uważa sam na siebie: w razie próby włamania VW Touareg wysyła powiadomienie.
 • Dzięki usłudze Ogrzewanie postojowe online we wnętrzu zawsze panuje przyjemna temperatura, nawet już przed jazdą.
  Dzięki usłudze Ogrzewanie postojowe online we wnętrzu zawsze panuje przyjemna temperatura, nawet już przed jazdą.

Jesteśmy tu dla Ciebie

 • Nagrywanie jazdy w VW Touareg
  Nagrywanie jazdy w VW Touareg

Usługa „Połączenie z numerem alarmowym” gwarantuje pomoc w nagłym wypadku. W razie poważnych wypadków, w wyniku których dochodzi do zadziałania poduszki powietrznej, następuje natychmiastowe wezwanie pomocy. Jeśli Volkswagen zarejestruje wypadek, usługa nawiązuje połączenie z centralą połączeń alarmowych Volkswagen i przekazuje ważne informacje służbom ratunkowym. W każdej chwili istnieje ponadto możliwość wezwania pomocy poprzez naciśnięcie przycisku.

Możesz mieć stały ogląd na Touareg z każdego miejsca

Pobierz aplikację We Connect

Pobierz aplikację We Connect

Połącz się ze swoim Touaregiem: Poznaj wszystkie zalety Car-Net i We Connect w jednej aplikacji.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.