Mężczyzna za kierownicą Volkswagena, zdjęcie przez przednią szybę
Mężczyzna za kierownicą Volkswagena, zdjęcie przez przednią szybę
Mężczyzna za kierownicą Volkswagena, zdjęcie przez przednią szybę

Volkswagen i Apple Music - pełna przyjemność słuchania muzyki w każdej podróży  

Aktywuj Car-Net w Twoim nowym Volkswagenie i ciesz się bezpłatnym dostępem do Apple Music nawet przez 6 miesięcy. 

Apple Music – na pewno słyszałeś

Na urządzeniu Apple lub smartfonie z systemem Android: z Apple Music masz do dyspozycji ponad 50 milionów utworów, online i offline. I bez reklam. Rozpocznij streaming już dzisiaj. 

Kobieta siedzi zrelaksowana przy otwartych drzwiach kierowcy i obserwuje coś interesującego. Samochód zaparkowany na plaży, tuż przy brzegu

Trudno jest przelicytować tak wielkie urozmaicenie: w Apple Music możesz wybrać swoje ulubione utwory z ponad 50 milionów pozycji. Znalezienie Twoich ulubionych wykonawców jest bardzo łatwe, gdyż wielką zaletą Apple Music są spersonalizowane propozycje w oparciu o Twoje informacje i muzykę, którą już wcześniej wybrałeś.  

Szukasz czegoś nowego? Nawet jeżeli oferta jest ogromna, przeszukiwanie płytoteki utworów jest dziecinnie łatwe! Playlisty zestawione przez redakcję Apple Music i stacje radiowe odtwarzające określony rodzaj muzyki zachęcają, by odkryć coś nowego. Oferta jest nieustannie rozszerzana o nowych artystów i inne interesujące treści. Radio na żywo - Beats 1 Radio - oferuje aktualne wiadomości i informacje kulturalne. 

Możesz także dać się zainspirować przez swoich znajomych: śledź ich, by zobaczyć, czego słuchali, lub podziel się z nimi swoimi własnymi przebojami i listami odtwarzania. 

Aby ograniczyć mobilną transmisję danych, można pobrać treści z Apple Music i odtwarzać bezpośrednio ze smartfona. Wtedy nawet brak zasięgu w trasie nie popsuje Ci humoru. Nieważne, online czy offline: w Apple Music nie ma reklam. 

Naturalnie możesz korzystać z Apple Music nie tylko na iPhone i innych urządzeniach iOS, lecz również na komputerze i smartfonie z systemem Android i odpowiednią aplikacją, a także dzięki Apple CarPlay™ bezpośrednio w Twoim Volkswagenie. Możesz od razu rozpocząć streaming. 

Co zrobić, żeby mieć przez sześć miesięcy Apple Music za darmo

A man is leaning against the VW T-Cross and is listening to music via headphones

Wszystkich właścicieli nowych samochodów od roku modelowego 2018 dzieli tylko kilka kroków do sześciu miesięcy nieograniczonej możliwości słuchania muzyki. 

Aby uzyskać dostęp w samochodzie i w domu do ponad 50 milionów utworów Apple Music, konieczne jest spełnienie następujących warunków: 

  • musisz być właścicielem Volkswagena od roku modelowego 2018
  • Twój Volkswagen musi być przygotowany do Car-Net i aktywowałeś usługi Car-Net (Guide & Inform i/lub Security & Service)
  • masz zainstalowaną aplikację Car-Net na smartfonie 

Nie jesteś pewien, czy spełniasz te wymagania? 

Może pomogą ci "Pytania i odpowiedzi" na tej stronie. 

Jesteś gotowy na muzykę, którą lubisz? Jako zarejestrowany użytkownik jeszcze dzisiaj otrzymasz kupon na Apple Music przez aplikację Car-Net na iOS lub Androida lub przez portal Car-Net. 

Apple CarPlay™ - optymalna droga, by korzystać z Apple Music w Twoim Volkswagenie 

Aby przyjemność słuchania muzyki była maksymalna, polecamy połączenie iPhone z Apple CarPlay™ przez App Connect. 

Widok ekranu systemu Infotainment w Volkswagenie: na ekranie widoczne różne ikony aplikacji Apple.

CarPlay™ firmy Apple pozwala zarządzać podczas jazdy wybranymi aplikacjami iPhone. Obsługa aplikacji jest tak samo łatwa, jak na iPhone. Muzyka, telefon, wiadomości - wystarczy tylko jeden ruch. Na życzenie możesz obsługiwać system także używając poleceń głosowych. 

CarPlay wykorzystuje asystenta mowy Siri i jest specjalnie opracowany do korzystania w samochodzie. Aplikacje zatwierdzone dla CarPlay są zoptymalizowane pod kątem używania w samochodzie. Można zatem korzystać z nich nie odrywając wzroku od drogi, a rąk od kierownicy. 

Zestawienie kompatybilności smartfonów

Pobierz aplikację We Connect 

Aplikacja Car-Net umożliwia kontrolowanie najważniejszych funkcji Twojego Volkswagena. Obojętnie, gdzie jesteś. 

Pytania i odpowiedzi 

Masz jakieś pytania? Zestawiliśmy tutaj kilka najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen