Your browser is outdated!

For the best user experience, please update your browser.
1

Now you can
Nowy ID.3 1ST  

Rewolucja zamiast ewolucji

ID.3 rozpoczyna nową erę elektrycznej mobilności. Poczuj elektryzujące możliwości, poznaj prekursorski design i zasięgi, które sprawdzą się w codziennej eksploatacji. I to wszystko w atrakcyjnej cenie. Przyszłość jest blisko. Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie jeden z modeli ID.3 1ST edycja specjalna.

  • Możliwości: pełny moment obrotowy od samego początku
  • Zasięg ID.3 1ST: do 420 km z napędem elektrycznym (WLTP2)
ID.3 1ST, widok z przodu
1

Zarezerwuj model ID.3 1ST edycja specjalna

Bądź jednym z pierwszych, którzy zarejestrują się na ID.3 1ST w jednej z trzech ekskluzywnych wersji.
Otrzymaj w cenie auta Wallbox Volkswagena o maksymalnej mocy ładowania 11kW.
Zapisz się do newslettera i otrzymuj jako pierwszy w Polsce najnowsze informacje o ID.3 1ST.

Najważniejsze cechy ID.3 1ST

Tutaj możesz regularnie odkrywać nowe cechy ID.3 1ST, dzięki którym stał się on inteligentną odpowiedzią na wyzwania przyszłości. Zainteresowany? Zobacz, co oferuje nowy ID.3 1ST.

--:--
1

Przewaga dzięki równowadze

Nic nie jest tak fascynujące, jak przyszłość. Nowe technologie otwierają przed nami nowe możliwości. Jednocześnie stoimy przed wielkimi wyzwaniami. Dlatego ID.3 1ST został od podstaw zaprojektowany jako auto w pełni elektryczne. ID.3 1ST jest naszym pierwszym samochodem, który dzięki konsekwentnej redukcji emisji CO2 w łańcuchu dostaw i produkcji, w momencie przekazania klientom będzie miał zerowy efekt klimatyczny. Niemożliwe do uniknięcia emisje CO2 będą kompensowane przez projekty mające na celu ochronę środowiska i klimatu.

Natychmiastowa przyjemność

ID.3 1ST gwarantuje wyjątkowe odczucia podczas jazdy: pełny moment obrotowy od momentu uruchomienia silnika, stałe, dynamiczne przyspieszenie oraz osiągi, od których serce szybciej bije. Aby poczuć to wszystko, wystarczy do niego wsiąść i ruszyć.

 

--:--
1
--:--
1

Niekończąca się przyjemność jazdy

Modele specjalne ID.3 1ST są dostępne z baterią średniej wielkości (58 kWh, netto). Model seryjny będzie oferowany w trzech wariantach: z małą baterią (45 kWh, netto) przejedzie 330 km (WLTP2), a z dużą baterią (77 kWh, netto) - nawet 550 km (WLTP2). Zatem każdy znajdzie model, który spełni jego wymagania.

--:--

Interactive Light

ID.3 1ST jest jak dobry przyjaciel, który wspiera Cię w codziennym życiu. Koncepcja oświetlenia jest bardziej interaktywna niż cokolwiek, co mogłeś sobie kiedykolwiek wyobrazić. Światła witają Cię, na życzenie mogą pomagać w nawigacji, a w razie niebezpieczeństwa każą Ci zahamować. Mogą nawet ostrzec Cię przed zbliżającymi się pojazdami, gdy z niego wysiadasz.

Innowacyjne światła LED Matrix

Gdy zbliżasz się do ID.3 1ST, auto budzi się, rozpoznaje Cię i wita mrugnięciem swoich interaktywnych reflektorów Matrix LED. Zawsze będą Ci oświetlać drogę i mogą się perfekcyjnie dopasować do prawie każdego otoczenia, dzięki czemu będziesz mógł jeździć jeszcze bardziej przewidująco.

--:--

Pierwszy.
Od pierwszego spojrzenia.

Już pierwsze spojrzenie na wyjątkowe detale ID.3 1ST wystarczy, by wiedzieć, że jest to wyjątkowa edycja specjalna. Począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez specjalny element ozdobny na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, aż po specjalne powitanie na ekranie startowym - to Twoja edycja specjalna.

--:--
ID.3 1ST, widok z przodu
1

Zarezerwuj swój model ID.3 1ST edycja specialna

Bądź jednym z pierwszych, którzy zarejestrują się na ID.3 1ST w jednej z trzech ekskluzywnych wersji.
Otrzymaj w cenie auta Wallbox Volkswagena o maksymalnej mocy ładowania 11kW.
Zapisz się do newslettera i otrzymuj jako pierwszy w Polsce najnowsze informacje o ID.3 1ST.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od wersji specjalnej ID.3 1ST

Nadszedł ten czas: teraz możesz zapewnić sobie jeden z ekskluzywnych modeli limitowanej wersji specjalnej ID.3 1ST. A co ważniejsze: możesz jeździć nim wcześniej niż inni.

Nasze pomysły na Twoją mobilność

Aby jeszcze bardziej ułatwić mobilność w przyszłości, zestawiliśmy najlepsze oferty dla Twojego ID.3

Wallbox

Twoja domowa stacja ładowania: Wallbox

Czyż nie byłoby przyjemnie wsiąść rano do naładowanego samochodu i z pełną energią rozpocząć dzień? Dlatego Volkswagen będzie wkrótce oferował domowe "gniazdko wysokiej mocy": Wallbox. Po zainstalowaniu możesz podłączyć do niego samochód na noc i naładować. To nawet wygodniejsze niż tankowanie. System Wallbox będzie dostępny w dwóch wersjach, z różną mocą ładowania.

To się opłaca: Volkswagen Financial Services

Elektromobilność powinna być osiągalna dla wszystkich. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę leasingu dla ID.3 - w różnych wariantach, byś mógł znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Rodzina przed ID.Buzz

Zapisz się do newslettera już dziś

Bądź na bieżąco z tematami związanymi z ID.3, rodziną modeli ID. oraz przyszłością mobilności.