Your browser is outdated!

For the best user experience, please update your browser.

ID. Volkswagen

To dla każdego z nas

Nadszedł czas, by zmienić sposób myślenia i od nowa zdefiniować jazdę samochodem. Wraz z pojawieniem się rodziny elektrycznych samochodów Volkswagen ID. bezemisyjny sposób na przemieszczanie się jest na wyciągnięcie ręki. Wierzymy, że dzięki większej dostępności elektrycznej mobilności każdy będzie mógł stać się częścią zmian, które odmienią świat. 

ID.3 1ST, widok z przodu

W dalszym ciągu masz szansę

Ze względu na duże zainteresowanie obecnie wszystkie ID.3 1ST są zarezerwowane. Zachowaj szansę bycia jednym z pierwszych kierowców ID.3 1ST i zapisz się na listę rezerwową. Poinformujemy Cię, jeśli rezerwacja będzie ponownie możliwa. 

Nadszedł czas na
samochody elektryczne dla każdego

W pełni elektryczna rodzina ID. oferuje więcej niż tylko jazdę z napędem elektrycznym. ID. to Twoja osobista przestrzeń na kołach, samochód, który Cię słucha, rozumie i uczy się od Ciebie. Z ID. każdy będzie mógł poznać nową dynamikę i przyspieszenie, jakie gwarantuje napęd elektryczny. Baterie, które można szybko naładować, zapewnią zasięg umożliwiający dotarcie dalej, niż myślisz.

Elektromobilność staje się bardziej dostępna

Volkswagen ID. nie jest samochodem dla wybrańców, lecz autem dla każdego z nas. Rodzina ID. oferuje najnowocześniejsze samochody elektryczne w cenie porównywalnej do ceny samochodu z silnikiem spalinowym - gdyż przyszłościowe zmiany mogą się udać tylko wtedy, gdy każdy będzie mógł w nich uczestniczyć.

Półprofil kobiety opartej o ID. Crozz i ID. Crozz na drodze podczas jazdy.

Większy zasięg, nowe możliwości

Z Volkswagenem ID. nowe osiągnięcia staną się dostępne dla każdego z nas. Dzięki baterii, którą można szybko naładować, i zasięgowi do 550 km (WLTP) także dłuższe trasy można pokonywać bez lokalnych emisji CO2.

Nowa dynamika

Pożegnaj zmianę biegów i poznaj moc elektrycznego przyśpieczenia. Jazda przyjazna dla środowiska staje się prawdziwie ekscytująca! Nie ma konieczności manualnej zmiany biegów. Nie poczujesz też automatycznego przełączania biegów, bo w elektrycznym samochodzie skrzynia biegów po prostu nie istnieje! To kolejny krok w stronę w pełni autonomicznych samochodów.

Kobieta i ID. Vizzion

Jeszcze lepsze połączenie

Jazda Volkswagenem ID. to coś więcej, niż tylko jazda samochodem. Systemy komunikacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne uczą się od Ciebie, rozmawiają z Tobą i pomagają w wielu sytuacjach. Volkswagen ID. otwiera nowoczesną, elektryczną mobilność, która na nowo definiuje interakcję między kierowcą a samochodem.

Każdy znajdzie swój typ

Nowa forma mobilności musi być jak najbardziej uniwersalna, dlatego rodzina ID. to różne typy samochodów dostosowane do różnych potrzeb. Ich wygląd i intuicyjne wnętrza już teraz pokazują, jak będą wyglądać w pełni autonomiczne samochody. 

Zapisz się do newslettera już dziś

Bądź na bieżąco z tematami związanymi z ID.3, rodziną modeli ID. oraz przyszłością mobilności.